PARAMARIBO — Het kabinet van de president betreurt het dat er op basis van onvolledige informatie een verkeerd beeld is geschapen binnen de samenleving over goederen die heimelijk zouden zijn weggedragen uit het gebouw waar Mellisa Santokhi-Seenacherry, de echtgenote van president Chandrikapersad Santokhi, kantoor hield. Volgens het persbericht dat vrijdagavond via de Communicatiedienst Suriname is vrijgegeven is er niets aan de hand. De beelden werden getoond via D-TV Express.
Het kabinet geeft aan dat verschillende afdelingen al geruime tijd bezig zijn met de inventarisatie van goederen in het kader van een ordelijke en transparante machtsoverdracht. In dat kader zijn communicatiegoederen van het Instituut van de First Lady overgedragen middels een proces-verbaal van overdracht aan de afdeling Communicatie Kabinet President (CKP) voor centrale registratie en beheer. Hiermee wordt ook de werkruimte van het Instituut van de First Lady vrijgemaakt ten behoeve van de overdracht.
“Transparantie en zorgvuldigheid blijven vooropstaan tijdens deze overdrachtsperiode”
De ingediende lijsten worden geverifieerd in bijzijn van een verantwoordelijke functionaris op de afdeling. “Transparantie en zorgvuldigheid blijven vooropstaan tijdens deze overdrachtsperiode”, wordt benadrukt. Ook is er ter ondersteuning van het geheel een transitiecommissie aangesteld op het kabinet die samenwerkt met het transitieteam van de aankomende regering. De volledige inventarisatielijsten zullen aan dit team worden overgedragen.
Apparatuur van het Instituut van de First Lady die is klaargezet in verband met de overdracht. [: kabinet van de president]
- Suriname Pageant Collectief opgericht..
- De koers van het wantrouwen..
- Operatie Delta Force: Achttien bromfietsen en één voertuig …..
- Operatie Delta Force en gemengd politieteam treden op tegen…..
- Herdenking 180 jaar Boeroes in Suriname..
- Soekidjo Sasmiardja..
- Shata werkt samen met internationale influencers om toerism…..
- De verkiezing van de president in Suriname: een tikkende ti…..
- Monument uit 1926 krijgt nieuw leven als Petrus Donders Jeu…..
- Swit Firi is na een stilte van bijna een jaar terug..
- Zeven finalisten voor tweede editie Nyun Sten Festival..
- Monteur verdacht van verduistering en wanprestatie..
- Nieuw S.B.W. als product van de Nederland-Caribisch-Surinaa…..
- ‘Verkiezingsuitslag bevestigt morele antagonistische tegens…..
- LVV Women in Agriculture Beurs gehouden in Nickerie..
- ‘Informatie moet makkelijk toegankelijk zijn voor leerlinge…..
- Minister Dasai: “We kunnen niet alle milieuproblemen binnen…..
- Miracle 2 terug met nieuwe single..
- HAASTIGE SPOED..
- Rengenachtig begin van de week..
- Politiekapel brengt CD “HERMANDAD” rond 130 jaar KPS..