PARAMARIBO — Het kabinet van de president betreurt het dat er op basis van onvolledige informatie een verkeerd beeld is geschapen binnen de samenleving over goederen die heimelijk zouden zijn weggedragen uit het gebouw waar Mellisa Santokhi-Seenacherry, de echtgenote van president Chandrikapersad Santokhi, kantoor hield. Volgens het persbericht dat vrijdagavond via de Communicatiedienst Suriname is vrijgegeven is er niets aan de hand. De beelden werden getoond via D-TV Express.
Het kabinet geeft aan dat verschillende afdelingen al geruime tijd bezig zijn met de inventarisatie van goederen in het kader van een ordelijke en transparante machtsoverdracht. In dat kader zijn communicatiegoederen van het Instituut van de First Lady overgedragen middels een proces-verbaal van overdracht aan de afdeling Communicatie Kabinet President (CKP) voor centrale registratie en beheer. Hiermee wordt ook de werkruimte van het Instituut van de First Lady vrijgemaakt ten behoeve van de overdracht.
“Transparantie en zorgvuldigheid blijven vooropstaan tijdens deze overdrachtsperiode”
De ingediende lijsten worden geverifieerd in bijzijn van een verantwoordelijke functionaris op de afdeling. “Transparantie en zorgvuldigheid blijven vooropstaan tijdens deze overdrachtsperiode”, wordt benadrukt. Ook is er ter ondersteuning van het geheel een transitiecommissie aangesteld op het kabinet die samenwerkt met het transitieteam van de aankomende regering. De volledige inventarisatielijsten zullen aan dit team worden overgedragen.
Apparatuur van het Instituut van de First Lady die is klaargezet in verband met de overdracht. [: kabinet van de president]
- Suriname reageert geschokt op overlijden van DNA-lid Patric…..
- Wie betaalt de verkiezingspropaganda?..
- Simons bedankt Para voor buitengewone inzet..
- Nieuwe single Byciel Watsaam weer verrassend..
- Vandalisten vernielen speeltoestellen Brasaplein..
- Ramdin houdt eerste OAS-vergadering in Antigua en Barbuda..
- Esajas: ‘SRD geen stabiele rekeneenheid meer’..
- Simons in Para: Simons: Decentralisatie wordt speerpunt van…..
- Diefstal Johan Adolf Pengel-luchthaven opgelost..
- SEOGS, blubber en politiek..
- Braziliaan overlijdt na ongeval met ATV..
- Sewcharan hoopt op verkiezing president en vicepresident zo…..
- RVM besloot dat Javaans Nieuwjaar geen nationale vrije dag …..
- Putin veroordeelt Amerikaanse aanval op Iran..
- Verpaupering ‘Sosis’..
- Geestelijk verwarde bewoner steekt eigen woning in brand..
- Suriname slaagt er niet in om te stunten en is uitgeschakel…..
- Dief slaat toe op recreatieoord, ontvreemdt sieraden..
- Inbraak bij STVS zorgt voor ravage, maar geen buit meegenom…..
- Voormalig Democratisch adviseur: “Afzetting Trump na aanval…..
- Braziliaanse man overlijdt bij ATV-ongeval in Nassaugebied..