PARAMARIBO — Het kabinet van de president betreurt het dat er op basis van onvolledige informatie een verkeerd beeld is geschapen binnen de samenleving over goederen die heimelijk zouden zijn weggedragen uit het gebouw waar Mellisa Santokhi-Seenacherry, de echtgenote van president Chandrikapersad Santokhi, kantoor hield. Volgens het persbericht dat vrijdagavond via de Communicatiedienst Suriname is vrijgegeven is er niets aan de hand. De beelden werden getoond via D-TV Express.
Het kabinet geeft aan dat verschillende afdelingen al geruime tijd bezig zijn met de inventarisatie van goederen in het kader van een ordelijke en transparante machtsoverdracht. In dat kader zijn communicatiegoederen van het Instituut van de First Lady overgedragen middels een proces-verbaal van overdracht aan de afdeling Communicatie Kabinet President (CKP) voor centrale registratie en beheer. Hiermee wordt ook de werkruimte van het Instituut van de First Lady vrijgemaakt ten behoeve van de overdracht.
“Transparantie en zorgvuldigheid blijven vooropstaan tijdens deze overdrachtsperiode”
De ingediende lijsten worden geverifieerd in bijzijn van een verantwoordelijke functionaris op de afdeling. “Transparantie en zorgvuldigheid blijven vooropstaan tijdens deze overdrachtsperiode”, wordt benadrukt. Ook is er ter ondersteuning van het geheel een transitiecommissie aangesteld op het kabinet die samenwerkt met het transitieteam van de aankomende regering. De volledige inventarisatielijsten zullen aan dit team worden overgedragen.
Apparatuur van het Instituut van de First Lady die is klaargezet in verband met de overdracht. [: kabinet van de president]
- Brunswijk beëdigd als lid DNA; nog geen duidelijkheid over …..
- POLITIEK THEATER..
- Ronnie Brunswijk beëdigd als DNA-lid..
- Mezydream, Yvano & Layonne Don-G brengen met ‘Maami’ zw…..
- Ronnie Brunswijk treedt toe tot nieuwe parlement..
- Brunswijk beëdigd door Parmessar; mogelijk geen vicepreside…..
- Portret Bee toegevoegd aan galerij van voorzitters..
- Kerkelijk Museum brengt met expositie ‘Memre Nola’ ode aan …..
- EEN PLAN VOOR VERKIEZINGEN EN WISSELKOERSEN..
- Is God almachtig?..
- Nieuw parlement vandaag officieel van start..
- NPS draagt Gregory Rusland unaniem voor als vicepresidentsk…..
- Raadsvrouw van voorganger verdacht van verkrachting pleit v…..
- Mac Andrew bespreekt werkvergunning procedure met PETRONAS/…..
- Achterstallig onderhoud oorzaak van overstromingen in Surin…..
- LEKKEN EN VERTREKKEN..
- VERTROUWEN IN DE POLITIEK WEG, HERWINNEN DUURT JAREN..
- Het blijft onweren in de middag..
- Technische storing Diakonessenhuis opgeheven..
- TV-serie Huize Anton: De Surinaamse serie die ons hart stal…..
- Nieuwe baas van de Britse geheime dienst blijkt kleindochte…..