PARAMARIBO — Het kabinet van de president betreurt het dat er op basis van onvolledige informatie een verkeerd beeld is geschapen binnen de samenleving over goederen die heimelijk zouden zijn weggedragen uit het gebouw waar Mellisa Santokhi-Seenacherry, de echtgenote van president Chandrikapersad Santokhi, kantoor hield. Volgens het persbericht dat vrijdagavond via de Communicatiedienst Suriname is vrijgegeven is er niets aan de hand. De beelden werden getoond via D-TV Express.
Het kabinet geeft aan dat verschillende afdelingen al geruime tijd bezig zijn met de inventarisatie van goederen in het kader van een ordelijke en transparante machtsoverdracht. In dat kader zijn communicatiegoederen van het Instituut van de First Lady overgedragen middels een proces-verbaal van overdracht aan de afdeling Communicatie Kabinet President (CKP) voor centrale registratie en beheer. Hiermee wordt ook de werkruimte van het Instituut van de First Lady vrijgemaakt ten behoeve van de overdracht.
“Transparantie en zorgvuldigheid blijven vooropstaan tijdens deze overdrachtsperiode”
De ingediende lijsten worden geverifieerd in bijzijn van een verantwoordelijke functionaris op de afdeling. “Transparantie en zorgvuldigheid blijven vooropstaan tijdens deze overdrachtsperiode”, wordt benadrukt. Ook is er ter ondersteuning van het geheel een transitiecommissie aangesteld op het kabinet die samenwerkt met het transitieteam van de aankomende regering. De volledige inventarisatielijsten zullen aan dit team worden overgedragen.
Apparatuur van het Instituut van de First Lady die is klaargezet in verband met de overdracht. [: kabinet van de president]
- Aangereden 84-jarige voetganger overlijdt in ziekenhuis..
- Minister Ramadhin erkent partners voor historische malaria-…..
- Mathoera over eerste vrouwelijke president: ‘historische mi…..
- Onderwijsminister Ori: ‘Ministerie heeft vreselijk last geh…..
- Akiemboto: ‘Er is voldoende reden inauguratie groots te vie…..
- Politieke verdeeldheid over samenwerking Suriname met IMF..
- Kabinet reageert op verspreide beelden Instituut First Lady…..
- Politie onderzoekt nachtelijke ontruiming kantoor first lad…..
- Kabinet President: “Overdracht Instituut van de First Lady …..
- Lula op Trumps tariefdreiging: ‘Brazilië accepteert g…..
- Duidelijkheid over verspreide beelden m.b.t. goederen van h…..
- Aangereden bejaarde voetganger, overlijdt in het ziekenhuis..
- Update: Aanhouding na bedreiging en schietincident; nog twe…..
- Europeanen heroverwegen landmijnen..
- Na 42 jaar man aangeklaagd in verdwijning van vriendin..
- Slim-Fast oprichter wordt grote politieke donateur..
- Onderzoek naar verdwenen spullen bij Kabinet van de First L…..
- Kelvin Koniki beoogd onderminister van Binnenlandse Zaken..
- Ex-commando wil getuigen over coketransporten uit Suriname..
- Zorgsector versterkt met 160 nieuwe professionals..
- Politie start onderzoek naar meegenomen spullen kabinet Fir…..