Het Kabinet van de President heeft in een verklaring gereageerd op recent verspreide beelden en berichten op sociale media over het Instituut van de First Lady. Volgens het Kabinet wordt er op zorgvuldige en transparante wijze gewerkt aan de overdracht van de werkruimte en goederen van het Instituut van de First Lady, in het kader van de machtsoverdracht aan de nieuwe regering.
In de verklaring benadrukt het Kabinet dat reeds geruime tijd gewerkt wordt aan een ordelijke inventarisatie van goederen binnen de verschillende afdelingen. De lijsten die zijn ingediend, worden zorgvuldig gecontroleerd, waarbij dit proces plaatsvindt in aanwezigheid van een verantwoordelijke functionaris van de betreffende afdeling.
Tevens zijn communicatieapparatuur en andere middelen van het IFL via een officieel proces-verbaal overgedragen aan de Communicatie Kabinet President, die verantwoordelijk is voor de centrale registratie en het beheer van deze goederen.
Ter ondersteuning van het overdrachtsproces is er op het Kabinet van de President een transitiecommissie ingesteld. Deze werkt nauw samen met het transitieteam van de aankomende regering. De volledige inventarisatielijsten zullen aan dit team worden overgedragen. Hierdoor komt ook de werkruimte van het IFL beschikbaar voor de nieuwe regeringsploeg.
Oproep tot zorgvuldige berichtgevingHet Kabinet betreurt dat op basis van onvolledige informatie een verkeerd beeld is ontstaan bij delen van de samenleving. “Transparantie en zorgvuldigheid blijven leidend tijdens deze overdrachtsperiode,” aldus de verklaring.
Met deze toelichting hoopt het Kabinet onduidelijkheden weg te nemen en het vertrouwen van de samenleving te behouden in een correcte afwikkeling van de regeringswissel.
- Dashboard verkiezingen scoort, minder dan 1% verschil met C…..
- Bigi Boy triomfeert bij Dirty Boxing-debuut en krijgt nieuw…..
- 597Netwerken presenteert: ‘De Vijf VolksVragen’ voor minist…..
- BESCHOUWING — Met de omstreden missives is volgens de reger…..
- Jairzinho Rozenstruik wint overtuigend zijn eerste Dirty Bo…..
- OKB verklaart verkiezingsuitslag mogelijk binnen een week b…..
- DSB faciliteert handel in Staatsolie-obligaties via DCSX en…..
- Pilot’s Final Call: ‘Mayday… Losing Power…..
- Gokken..
- 597Netwerken stelt toets: Vijf vragen vóór je minister word…..
- “Wij zijn Surinamers”: Boeroe-nazaten blikken terug en voor…..
- Nationale herdenking 180 jaar vestiging Boeroes in Saramacc…..
- ROYALTY’S VOOR NIEMAND..
- Santokhi krijgt stank voor dank voor de geheime afspraken m…..
- Zoektocht naar Surinaams-Javaanse familiegeschiedenis tot l…..
- Grote reisfraudezaak Comfort Travel: tientallen slachtoffer…..
- 597Netwerken presenteert vijf toetsingsvragen voor aanstaan…..
- Diverse activiteiten rond 180 jaar vestiging Nederlandse bo…..
- Julien Ignacio geeft migranten een stem in ‘Goudjakhals…..
- Slapende man in Wanica ruw wakker geslagen en beroofd..
- Save SU Collectief pleit voor behoud ministerie van Ruimtel…..