Het Kabinet van de President heeft in een verklaring gereageerd op recent verspreide beelden en berichten op sociale media over het Instituut van de First Lady. Volgens het Kabinet wordt er op zorgvuldige en transparante wijze gewerkt aan de overdracht van de werkruimte en goederen van het Instituut van de First Lady, in het kader van de machtsoverdracht aan de nieuwe regering.
In de verklaring benadrukt het Kabinet dat reeds geruime tijd gewerkt wordt aan een ordelijke inventarisatie van goederen binnen de verschillende afdelingen. De lijsten die zijn ingediend, worden zorgvuldig gecontroleerd, waarbij dit proces plaatsvindt in aanwezigheid van een verantwoordelijke functionaris van de betreffende afdeling.
Tevens zijn communicatieapparatuur en andere middelen van het IFL via een officieel proces-verbaal overgedragen aan de Communicatie Kabinet President, die verantwoordelijk is voor de centrale registratie en het beheer van deze goederen.
Ter ondersteuning van het overdrachtsproces is er op het Kabinet van de President een transitiecommissie ingesteld. Deze werkt nauw samen met het transitieteam van de aankomende regering. De volledige inventarisatielijsten zullen aan dit team worden overgedragen. Hierdoor komt ook de werkruimte van het IFL beschikbaar voor de nieuwe regeringsploeg.
Oproep tot zorgvuldige berichtgevingHet Kabinet betreurt dat op basis van onvolledige informatie een verkeerd beeld is ontstaan bij delen van de samenleving. “Transparantie en zorgvuldigheid blijven leidend tijdens deze overdrachtsperiode,” aldus de verklaring.
Met deze toelichting hoopt het Kabinet onduidelijkheden weg te nemen en het vertrouwen van de samenleving te behouden in een correcte afwikkeling van de regeringswissel.
- Trump: ‘Iran moet vrede sluiten of wordt opnieuw en harder …..
- Trump: Als er geen vrede komt, slaan we opnieuw toe..
- 20 leden Mobiele Eenheid krijgen certificaat na training..
- TotalEnergies zinspeelt op meerdere olieontwikkelingen in B…..
- Duurzaam beleid tegen wateroverlast blijft prioriteit OW..
- Nieuwe DNA komt nu zondag 29 juni bijeen; termijn loopt af..
- Innovatie en menselijke expertise centraal tijdens NCC2025..
- VS bombardeert Iraanse nucleaire sites..
- Rachel Deekman: ‘Gebouwd erfgoed verbindt ons met de geschi…..
- Trump: VS heeft aanvallen uitgevoerd op drie nucleaire comp…..
- Boldewijn begrijpt beslissing Goerdat niet..
- Motorrijder zwaargewond door aanrijding op Afobakaweg; over…..
- WORLD WAR III..
- Schoten gelost tijdens feest aan Cocobiacoweg..
- Aftellen naar National Day Suriname op World Expo 2025 in O…..
- Carl Breeveld blijft actief buiten parlement..
- KPS investeert in M.E. voor aanpak calamiteiten..
- Rotary Quota doneert USD 27.000,- aan het Rode Kruis uit op…..
- ‘Fates Aligned’: als het universum even meewerkt..
- Betterson: “Termijn president en vicepresident eindigt op 1…..
- WIE VERBREEKT DE STILTE?..