Het Kabinet van de President heeft in een verklaring gereageerd op recent verspreide beelden en berichten op sociale media over het Instituut van de First Lady. Volgens het Kabinet wordt er op zorgvuldige en transparante wijze gewerkt aan de overdracht van de werkruimte en goederen van het Instituut van de First Lady, in het kader van de machtsoverdracht aan de nieuwe regering.
In de verklaring benadrukt het Kabinet dat reeds geruime tijd gewerkt wordt aan een ordelijke inventarisatie van goederen binnen de verschillende afdelingen. De lijsten die zijn ingediend, worden zorgvuldig gecontroleerd, waarbij dit proces plaatsvindt in aanwezigheid van een verantwoordelijke functionaris van de betreffende afdeling.
Tevens zijn communicatieapparatuur en andere middelen van het IFL via een officieel proces-verbaal overgedragen aan de Communicatie Kabinet President, die verantwoordelijk is voor de centrale registratie en het beheer van deze goederen.
Ter ondersteuning van het overdrachtsproces is er op het Kabinet van de President een transitiecommissie ingesteld. Deze werkt nauw samen met het transitieteam van de aankomende regering. De volledige inventarisatielijsten zullen aan dit team worden overgedragen. Hierdoor komt ook de werkruimte van het IFL beschikbaar voor de nieuwe regeringsploeg.
Oproep tot zorgvuldige berichtgevingHet Kabinet betreurt dat op basis van onvolledige informatie een verkeerd beeld is ontstaan bij delen van de samenleving. “Transparantie en zorgvuldigheid blijven leidend tijdens deze overdrachtsperiode,” aldus de verklaring.
Met deze toelichting hoopt het Kabinet onduidelijkheden weg te nemen en het vertrouwen van de samenleving te behouden in een correcte afwikkeling van de regeringswissel.
- Kasekogroep Aptijt bereikt mijlpaal met optreden op Lowland…..
- Chelle Lis betovert volle zalen in Rotterdam met debuutshow..
- Man brengt vrouw levensbedreigende kapverwondingen toe..
- 597Netwerken: Ministerie moet ‘Energie’ heten en niet ‘Oil …..
- Mottley feliciteert Simons met verkiezing tot president van…..
- 21 personen gecertificeerd in textiele werkvormen via ‘Wrok…..
- Politie zoekt Furjel Leandro voor betrokkenheid drugshandel..
- Gendergelijkheid..
- Simons en Rusland worden op 16 juli beëdigd als president e…..
- Chelle Lis in Nederland..
- Na verkiezing van met inheemse kalmte licht uitstralende ‘T…..
- Kleine partijen hoopvol over aankomend kabinet: ‘We hebben …..
- Ruth Wijdenbosch over ‘lieve Chan’: “Eenvoud siert de…..
- Simons waarschuwt corruptieve personen: “Wie steelt, sturen…..
- Benefietactie voor Huize Ashiana..
- VHP zal nieuwe regering opbouwend maar kritisch ondersteune…..
- Vicepresident-elect Rusland: ‘Moment van bezinning en geen …..
- Meningen verdeeld, maar hoopvol over eerste vrouwelijke pre…..
- Adhin: Simons en Rusland krijgen volledige parlementaire st…..
- VHP houdt vast aan inclusiviteit..
- President Santokhi buigt voor de wil van het volk: “Sranan,…..