Het Kabinet van de President heeft vrijdag in een verklaring gereageerd op recent verspreide beelden op sociale media over het Instituut van de First Lady (IFL). Volgens het Kabinet zijn de werkzaamheden rond de overdracht van het IFL onderdeel van een bredere, ordentelijke en transparante machtsoverdracht.
Sinds enige tijd wordt binnen de verschillende afdelingen van het Kabinet gewerkt aan de inventarisatie van goederen. De ingediende lijsten worden daarbij gecontroleerd in aanwezigheid van verantwoordelijke functionarissen. Ook de communicatieapparatuur van het IFL is inmiddels via een officieel proces-verbaal overgedragen aan de Communicatieafdeling van het Kabinet van de President (CKP), waar deze centraal worden geregistreerd en beheerd.
Ter ondersteuning van het proces is een transitiecommissie ingesteld binnen het Kabinet. Deze werkt samen met het transitieteam van de aankomende regering. De volledige inventarislijsten zullen volgens het Kabinet aan dit team worden overgedragen. In dat kader wordt ook de werkruimte van het IFL vrijgemaakt.
Het Kabinet betreurt dat er volgens haar op basis van onvolledige informatie verkeerde indrukken zijn ontstaan in de samenleving. In de verklaring wordt benadrukt dat transparantie en zorgvuldigheid voorop blijven staan tijdens deze overdrachtsperiode.
The post Kabinet-President: Inventarisatie en overdracht IFL verlopen volgens protocol ..
- Technische storing operatieafdeling Diakonessenhuis opgehev…..
- Solange Claudette Josephine Kotezebue..
- PL toont stembriefje bij verkiezing topfuncties; stelt meld…..
- Taalbeleid en -wet..
- Start refreshment training voor BAVP’ers voor handhaving Ta…..
- KPS viert 130-jarig bestaan met feestelijke rondmars..
- Officiële spellingvoorstellen Saamaka en Okanisi is histori…..
- TotalEnergies vergroot aanwezigheid in Surinames offshore..
- Zes landen nemen deel aan internationaal Arthy Lie Taekwond…..
- Politieke onzekerheid ondanks brede steun voor regeerakkoor…..
- Regering en Ravaksur Plus tekenen principeovereenkomst fisc…..
- De aard die de intentie verraad..
- NAKS herdenkt de afschaffing van de slavernij op 1 juli met…..
- Zwarte Cobra wil na vrijspraak ook drie miljoen euro..
- Jamal Jansen: “Geef kleine ondernemers ruimte in de olie- e…..
- VS stopt beschermstatus Haïtianen per september..
- Suriname roept op tot solidariteit en hervorming tijdens OA…..
- Hakrinbank sluit 2023 af met SRD 57 miljoen winst en sterke…..
- TotalEnergies investeert fors in werkgelegenheid, technolog…..
- De Grote Boom, historisch fotoboek in het kader van 180 jaa…..
- Ook vandaag zon en onweersbuien..