Het Kabinet van de President heeft vrijdag in een verklaring gereageerd op recent verspreide beelden op sociale media over het Instituut van de First Lady (IFL). Volgens het Kabinet zijn de werkzaamheden rond de overdracht van het IFL onderdeel van een bredere, ordentelijke en transparante machtsoverdracht.
Sinds enige tijd wordt binnen de verschillende afdelingen van het Kabinet gewerkt aan de inventarisatie van goederen. De ingediende lijsten worden daarbij gecontroleerd in aanwezigheid van verantwoordelijke functionarissen. Ook de communicatieapparatuur van het IFL is inmiddels via een officieel proces-verbaal overgedragen aan de Communicatieafdeling van het Kabinet van de President (CKP), waar deze centraal worden geregistreerd en beheerd.
Ter ondersteuning van het proces is een transitiecommissie ingesteld binnen het Kabinet. Deze werkt samen met het transitieteam van de aankomende regering. De volledige inventarislijsten zullen volgens het Kabinet aan dit team worden overgedragen. In dat kader wordt ook de werkruimte van het IFL vrijgemaakt.
Het Kabinet betreurt dat er volgens haar op basis van onvolledige informatie verkeerde indrukken zijn ontstaan in de samenleving. In de verklaring wordt benadrukt dat transparantie en zorgvuldigheid voorop blijven staan tijdens deze overdrachtsperiode.
The post Kabinet-President: Inventarisatie en overdracht IFL verlopen volgens protocol ..
- Koorndijk: ‘Twee mogelijke locaties voor brugverbindingen o…..
- Lim A Po: ‘Ik ben niet bang voor veel, maar wel voor bran…..
- Koolstofkredieten: Suriname wacht, Guyana incasseert..
- Somohardjo wil namen nieuwe PL ministers nog niet prijsgeve…..
- President Santokhi: “Suriname zit sinds gisteren zonder vic…..
- Suriname eerste Amazoneland dat door WHO als malariavrij is…..
- Verkiezing president en vicepresident op zondag 6 juli om 1…..
- Zunder: Reparatieproces in Engeland bereikt historisch hoog…..
- Santokhi: ‘op dit moment hebben wij geen vicepresident’..
- Brunswijk: ‘Ik blijf vicepresident totdat er een andere is …..
- Protestbrief VHP-fractie aan voorzitter Nationale Assemblee..
- Ketikoti-viering in Amsterdam..
- BEKENDMAKING..
- Kandidaatstelling voor verkiezing president en vicepresiden…..
- VHP dient protest in tegen onregelmatigheden bij verkiezing…..
- Rusland en Asabina rekenen op het gegeven woord van coaliti…..
- VHP-fractie dient protest in tegen tonen stembriefje..
- Levenloos lichaam aangetroffen langs de weg..
- Lijk aangespoeld langs de kust van de Suriname rivier; nabe…..
- VHP schrijft protestbrief aan Adhin inzake schending van he…..
- VHP dient protestbrief in over voorzittersverkiezing DNA..