Het Kabinet van de President heeft vrijdag in een verklaring gereageerd op recent verspreide beelden op sociale media over het Instituut van de First Lady (IFL). Volgens het Kabinet zijn de werkzaamheden rond de overdracht van het IFL onderdeel van een bredere, ordentelijke en transparante machtsoverdracht.
Sinds enige tijd wordt binnen de verschillende afdelingen van het Kabinet gewerkt aan de inventarisatie van goederen. De ingediende lijsten worden daarbij gecontroleerd in aanwezigheid van verantwoordelijke functionarissen. Ook de communicatieapparatuur van het IFL is inmiddels via een officieel proces-verbaal overgedragen aan de Communicatieafdeling van het Kabinet van de President (CKP), waar deze centraal worden geregistreerd en beheerd.
Ter ondersteuning van het proces is een transitiecommissie ingesteld binnen het Kabinet. Deze werkt samen met het transitieteam van de aankomende regering. De volledige inventarislijsten zullen volgens het Kabinet aan dit team worden overgedragen. In dat kader wordt ook de werkruimte van het IFL vrijgemaakt.
Het Kabinet betreurt dat er volgens haar op basis van onvolledige informatie verkeerde indrukken zijn ontstaan in de samenleving. In de verklaring wordt benadrukt dat transparantie en zorgvuldigheid voorop blijven staan tijdens deze overdrachtsperiode.
The post Kabinet-President: Inventarisatie en overdracht IFL verlopen volgens protocol ..
- Boldewijn waarschuwt voor gevolgen politieke ongediscipline…..
- Colombia onderschept eerste onbemande narco-onderzeeër, uit…..
- OM eist zeven jaar celstraf voor voorbereidingen drugstrans…..
- NPS-topper Ivanildo Plein: ‘Ik ben Brunswijk dankbaar dat h…..
- Doorbraak voor vrouwen in de politiek: Simons wordt eerste …..
- Deken: Rechtspraak is geen wedstrijd tussen partijen..
- Jennifer Simons voorgedragen als presidentskandidaat, Rusla…..
- Focus op jongeren en mentale gezondheid na covid-19 op OIC …..
- Brunswijk deed water bij de wijn, zegt Panka over president…..
- Surinamer in Israël over huidige toestand: ‘Schade is door …..
- Rechter Marjory Sanches: ‘Alleen door transparantie en open…..
- Sanches en Mahadew geïnstalleerd bij Hof van Justitie..
- Vastgoedsector Suriname niet op zwarte lijst: FIU ontkracht…..
- SRD zakt naar dieptepunt door overheidsuitgaven en onzekerh…..
- Deken van Orde van Advocaten roept autoriteiten op invullin…..
- Suriname debuteert op OIC Youth Capital 2025 in Marrakech..
- Brunswijk is nogsteeds vicepresident, concludeert Essed..
- ‘Yu Na Taa’ nieuwe song Latin King Johan Misiedjan..
- Ryaen La Rose: “Afro-Surinamers moeten wakker worden over w…..
- Het is tijd voor echte democratische hervorming in Suriname..
- Start Learning for Life Community Project bij Surinaamse Br…..