Het Kabinet van de President heeft vrijdag in een verklaring gereageerd op recent verspreide beelden op sociale media over het Instituut van de First Lady (IFL). Volgens het Kabinet zijn de werkzaamheden rond de overdracht van het IFL onderdeel van een bredere, ordentelijke en transparante machtsoverdracht.
Sinds enige tijd wordt binnen de verschillende afdelingen van het Kabinet gewerkt aan de inventarisatie van goederen. De ingediende lijsten worden daarbij gecontroleerd in aanwezigheid van verantwoordelijke functionarissen. Ook de communicatieapparatuur van het IFL is inmiddels via een officieel proces-verbaal overgedragen aan de Communicatieafdeling van het Kabinet van de President (CKP), waar deze centraal worden geregistreerd en beheerd.
Ter ondersteuning van het proces is een transitiecommissie ingesteld binnen het Kabinet. Deze werkt samen met het transitieteam van de aankomende regering. De volledige inventarislijsten zullen volgens het Kabinet aan dit team worden overgedragen. In dat kader wordt ook de werkruimte van het IFL vrijgemaakt.
Het Kabinet betreurt dat er volgens haar op basis van onvolledige informatie verkeerde indrukken zijn ontstaan in de samenleving. In de verklaring wordt benadrukt dat transparantie en zorgvuldigheid voorop blijven staan tijdens deze overdrachtsperiode.
The post Kabinet-President: Inventarisatie en overdracht IFL verlopen volgens protocol ..
- Rusland: “Ik aanvaard deze functie niet als beloning, maar …..
- AMBITIEUS, VISIONAIR ZELFS..
- RARE DINGEN IN DE POLITIEK?..
- HVB: Vrouwelijk leiderschap opent nieuwe weg..
- Caper en Taitt voltooien Sunday B-Day Run..
- President Santokhi: “Ik heb dit land gediend met alles wat …..
- Fractieleiders spreken hoge verwachtingen uit bij felicitat…..
- DNA feliciteert Simons en Rusland na historische overwinnin…..
- EEN PARLEMENT DAT ECHT VOOR HET VOLK WERKT?..
- President neemt afscheid: ‘Leiders dienen, het volk r…..
- Schietincident beëindigt feest aan de Ephraimzegenweg..
- Latinos in Los Angeles leven in angst..
- Tot in onze yeye..
- Jennifer Simons en Gregory Rusland formeer gekozen als pres…..
- DNA kiest Simons tot president en Rusland tot vp..
- Keuringsinstituut oplossing lange wachttijden keuring elekt…..
- SPA-ondervoorzitter Telgt wijst politieke functie af..
- ALS OPPOSITIE ZO KRACHTIG IS, WAAROM VECHT EENIEDER OM DE M…..
- EEN LAND IN DE GREEP VAN POLITIEKE NAÏVITEIT..
- Korte Assembleevergadering verwacht; 34 stemmen nodig..
- Suriname: Wachten op het busje,… het komt maar niet!..