Het kabinet van de president. Foto: gov.sr
Het Kabinet van de President van de Republiek Suriname heeft kennisgenomen van mediaberichten over een incident waarbij een lid van de Nationale Veiligheidsdienst (DNV) onheus zou hebben opgetreden tegen een journalist tijdens een politieke bijeenkomst van de ABOP.
President Chandrikapersad Santokhi heeft de leiding van DNV opdracht gegeven om dit voorval grondig te onderzoeken. Op basis van de feiten die uit dit onderzoek naar voren komen, zullen passende maatregelen worden genomen. De president benadrukt dat hij onvoorwaardelijk staat voor recht en wet en dat hij de vrije pers te allen tijde zal verdedigen. Een vrije pers is een essentieel onderdeel van een goed functionerende rechtsstaat en vormt een fundament voor democratie en transparantie.
Het Kabinet van de President zal verdere ontwikkelingen in deze zaak nauwlettend volgen en blijft zich inzetten voor het waarborgen van de rechten van alle burgers, inclusief die van journalisten.
- PVP heeft geen kandidatenlijsten ingediend; geen verruiming…..
- ABC presenteert docu-serie voor de ondernemende Surinamer..
- Zesjarig meisje verdronken in zwembad..
- PVP ondanks rechterlijke toelating verkiezingen, weer afgew…..
- PVP dient geen kandidatenlijst in..
- EAG Airport opent nieuwe mogelijkheden voor Surinaamse luch…..
- Historische moment bij opening EAG internationale luchthave…..
- Finabank versterkt Raad van Commissarissen met herbenoeming…..
- Wim George Petri..
- Hakrinbank boekt winst en keert dividend uit..
- Simons: Wie op NDP en haar kandidaten scheldt heeft niets t…..
- NPS vult kandidatenlijst aan met Overloon en van Varsseveld..
- BEP gaat met opgeven hoofd de verkiezingen in..
- Straatnaam en concert voor componiste Majoie Hajary..
- Ir. Cyrill Bisoendat Ramkisor Msc...
- Foute kandidaten..
- NDP heeft kandidatenlijst alsnog kunnen indienen..
- Piet Wortel moet drie jaar de cel in..
- Duurzame zeedijk beschermt Weg naar Zee tegen overstrominge…..
- Voorleesdagen: meer dan lezen alleen..
- In hoger beroep: NOP mag niet meedoen aan de verkiezingen..