PARAMARIBO — E.R. is door de politie van Livorno in verzekering gesteld. De 46-jarige man wordt verdacht van verduistering en oplichting, schrijft het Korps Politie Suriname maandag op zijn website. De juwelier, die meerdere keren door de politie werd opgespoord, kon vrijdag uiteindelijk worden aangehouden.
G.T. (29) had de verdachte op verschillende tijdstippen en dagen in januari gouden sieraden en geldbedragen gegeven voor het vervaardigen van sieraden. Op gegeven moment liet E.R. weten extra goud nodig te hebben om het gewenste model te kunnen maken. Daarop overhandigde de klant hem in de buurt van zijn woning een bracelet en een geldbedrag als voorschot.
Toen G.T. niets van de juwelier hoorde, maakte hij meerdere keren telefonisch contact, waarbij E.R. steeds met andere excuses kwam. De klant besloot naar de zaak te gaan en kreeg toen te horen dat hij binnen enkele maanden zijn sieraden zou krijgen. Ook overhandigde een arbeider hem een kwitantie om hem het gevoel te geven dat hij niet was opgelicht. De kwitantie bleek later vervalst te zijn. Ten einde raad stapte de klant naar de politie.
- Duitsers stemmen, extreemrechtse partij koerst op beste res…..
- VSG: “Nota van wijziging grondenrechten grove schending van…..
- Apetina beschikt over nieuwe generator..
- Nederlandse comedyshow FATU keert terug naar Suriname..
- Dodelijke bromfietsaanrijding onderstreept verkeersgevaar I…..
- Propaganda en vuilniszak..
- STRIJD TEGEN ILLEGALE VISSERIJ, EEN RACE TEGEN DE KLOK..
- CORRUPTIE IS OVERAL..
- Atompai heeft de intentie DNA-kandidaat te zijn namens de N…..
- Cursisten SAO bekijken werkprocessen bij spuitinrichting..
- Nog geen duidelijk plan voor doorgangshuizen en crisisopvan…..
- Quick Response Team in eigen locatie; slagkracht vergroot..
- Amsterdammers mogen ‘Wij slaven van Suriname’ gratis afhale…..
- Pakittow ziet komende verkiezingen als iets persoonlijks..
- GAJADIEN PRIJST ONTWIKKELINGSVISIE YOKOHAMA..
- Regen in de middag, droog in de nacht..
- Politie houdt jongeren tussen 10 en 15 jaar aan voor serie …..
- Moeder verliest leven bij verkeersongeval..
- PL keurt 500 kandidaten goed voor DNA, DR en RR-niveau..
- Illegale juwelier opnieuw aangehouden voor oplichting en ve…..
- Honderden kinderen misbruikt door Franse chirurg..