PARAMARIBO — E.R. is door de politie van Livorno in verzekering gesteld. De 46-jarige man wordt verdacht van verduistering en oplichting, schrijft het Korps Politie Suriname maandag op zijn website. De juwelier, die meerdere keren door de politie werd opgespoord, kon vrijdag uiteindelijk worden aangehouden.
G.T. (29) had de verdachte op verschillende tijdstippen en dagen in januari gouden sieraden en geldbedragen gegeven voor het vervaardigen van sieraden. Op gegeven moment liet E.R. weten extra goud nodig te hebben om het gewenste model te kunnen maken. Daarop overhandigde de klant hem in de buurt van zijn woning een bracelet en een geldbedrag als voorschot.
Toen G.T. niets van de juwelier hoorde, maakte hij meerdere keren telefonisch contact, waarbij E.R. steeds met andere excuses kwam. De klant besloot naar de zaak te gaan en kreeg toen te horen dat hij binnen enkele maanden zijn sieraden zou krijgen. Ook overhandigde een arbeider hem een kwitantie om hem het gevoel te geven dat hij niet was opgelicht. De kwitantie bleek later vervalst te zijn. Ten einde raad stapte de klant naar de politie.
- Klaaskreek klaar voor viering Tap Yari 2025..
- Bosbedekking Suriname momenteel op 92,6 procent..
- Marcelo, voormalig aanvoerder van Real Madrid en Brazilië, …..
- Adhin: ‘streven naar betere rechterlijke macht heeft niets …..
- TotalEnergies: Eén miljoen veilige werkuren behaald in Gran…..
- Brunswijk: “Verkiezingen moeten goed gepland worden”..
- 73 personen ontvangen MAS-certificaat en -vaarbewijs..
- Suriname in de schijnwerpers: de tragikomedie van deze week…..
- Brunswijk: ‘niks aan de hand bij perceel aanvraag van minis…..
- Vp Brunswijk garandeert tijdige verkiezingen, met of zonder…..
- Het ‘RVI-sprookje’ van Santokhi wordt nog gekker..
- ‘Mogelijke toename inbraken als gevolg van brandstoftekort …..
- Kuldipsingh: ‘Ik ben geen minister die slechts beloftes doe…..
- LVV garandeert watervoorziening padieboeren..
- Trump: Israël zal Gaza na gevechten overdragen..
- Vermogensregistratie voor publieksfunctionarissen uitgestel…..
- Martelaar Sayyed Hassan Nasrallah over het Amerikaanse best…..
- MAS stoomt nieuwe bestuurders klaar voor Surinaamse wateren..
- Wet Ruimtelijke Ordening hoogst noodzakelijk..
- Franklin Cyrill Dankoor..
- Imro Lionel Thompson..