PARAMARIBO — E.R. is door de politie van Livorno in verzekering gesteld. De 46-jarige man wordt verdacht van verduistering en oplichting, schrijft het Korps Politie Suriname maandag op zijn website. De juwelier, die meerdere keren door de politie werd opgespoord, kon vrijdag uiteindelijk worden aangehouden.
G.T. (29) had de verdachte op verschillende tijdstippen en dagen in januari gouden sieraden en geldbedragen gegeven voor het vervaardigen van sieraden. Op gegeven moment liet E.R. weten extra goud nodig te hebben om het gewenste model te kunnen maken. Daarop overhandigde de klant hem in de buurt van zijn woning een bracelet en een geldbedrag als voorschot.
Toen G.T. niets van de juwelier hoorde, maakte hij meerdere keren telefonisch contact, waarbij E.R. steeds met andere excuses kwam. De klant besloot naar de zaak te gaan en kreeg toen te horen dat hij binnen enkele maanden zijn sieraden zou krijgen. Ook overhandigde een arbeider hem een kwitantie om hem het gevoel te geven dat hij niet was opgelicht. De kwitantie bleek later vervalst te zijn. Ten einde raad stapte de klant naar de politie.
- Incest meest voorkomende seksuele misdrijf in Israël in 202…..
- Column: Stop de neergang van land en volk!..
- VSG eist intrekking wijzigingen in grondenrechten; wil beha…..
- Benefietvoorstelling ‘Samen voor Charlotte’ voor wederopbou…..
- Stille protestactie in Kabalebo..
- Pakittow sluit zich aan bij NDP..
- Dorpen West-Suriname protesteren tegen ‘Chinalco-deal…..
- Drugskoerier veroordeeld voor overtreding Wet verdovende mi…..
- 25 februari 1980: Een Nationale Tragiek voor Suriname..
- DNA-voorzitter: behandeling wet grondenrechten zal ware aar…..
- Joël Assad stopt als trainer Inter Moengotapoe..
- Kritische Surinaamse politiek..
- 15 politieke partijen doen mee aan de verkiezingen 2025..
- Dorpen vergaderen over werkgelegenheid en komst Chinalco..
- VN-officier gedood tijdens operatie tegen bendes in Haïti..
- Nieuwe leiding Korps Brandweer Suriname benadrukt noodzaak …..
- WWF en DSB organiseren Earth Hour 2025..
- Interpol deelt informatie over Nicaraguaanse functionarisse…..
- Suriname vestigt met 185e land diplomatieke betrekking..
- ‘President Santokhi, het is triest wat u met ons doet’..
- Jeugdtennissers naar Billie Jean King Cup en Davis Cup in G…..