Minister Kenneth Amoksi van Justitie en Politie heeft dinsdag het district Marowijne bezocht in verband met het tragisch bootongeluk op zondag 1 juni. Bij het incident op de Marowijnerivier kwamen zeven mensen om het leven. Het vaartuig vervoerde in totaal vijftien personen.
Tijdens zijn bezoek werd de minister vergezeld door Grasella Enny, waarnemend hoofd van Bureau Slachtofferzorg, en psycholoog/pastor Romanus Ebonyl van hetzelfde bureau. De delegatie bood namens het ministerie voeding en eerste ondersteuning aan de nabestaanden. Ook is verdere psychosociale begeleiding toegezegd.
Veel familieleden van de slachtoffers bevonden zich op het moment van het bezoek in Frans-Guyana, waar zij betrokken waren bij het bergen van het laatste lichaam. Minister Amoksi sprak met Silvia Brando, een nicht van de overledenen. Parlementariër Claudi Sabajo benadrukte dat zowel burgers als hulpdiensten zich massaal hebben ingezet bij de reddings- en bergingsoperatie.
Er is afgesproken dat Bureau Slachtofferzorg op korte termijn naar Albina zal afreizen om de getroffen families verder bij te staan. Het bezoek werd ook bijgewoond door de districtssecretaris van Marowijne- Noordoost, Cinthia Pinas, en de bestuursopzichters Iwan Vanan en Jimmy Misidjan.
- Kwetsbaar opstellen..
- Hassankhan: “NDP maakte volop gebruik van digitale verslagl…..
- ABOP spreekt waardering uit voor moslimgemeenschap..
- Presidentskandidaat Simons spreekt met partijen over priori…..
- ABOP wenst gemeenschap gezegende Eid-ul-Adha toe..
- WWF-Guianas lanceert drie bosprojecten in Suriname met EU-s…..
- Demissionair..
- Regen, gebed en bezinning markeren begin van Offerfeest..
- Man verwond bij woninginbraak Sir Winston Churchillweg..
- VES: “Wisselkoers politiek of administratief bepalen werkt …..
- NDP: Ied ul-Adha markeert begin van hoop en herstel..
- Regeerakkoord NDP bevat paradox indien VHP niet meedoet..
- President Santokhi: “Regering niet demissionair, volk heeft…..
- RESULTATEN DSB TEKENEN VAN HERSTELD BANKLANDSCHAP..
- DE VHP-OPPOSITIE..
- Verkeersveiligheid krijgt stem in afstudeeronderzoek..
- Nieuw boek brengt acute complicatie bij sikkelcelziekte ond…..
- Regering stelt half miljoen SRD beschikbaar voor nabestaand…..
- De democratie ondermijnd; van ’tralala’ naar &#…..
- Stichting Vrienden van Suriname stuurt 3.000 rugtassen voor…..
- OKB-voorzitter: “Geen wettelijke deadline voor bindend verk…..