Tekst en beeld Valerie Fris
PARAMARIBO — Journalisten van de Ware Tijd, Times of Suriname, Starnieuws, Sun, ATV, Suriname Herald, Key News, Radio 10, Supreme TV, Apintie, De Snelle Pen, Tra Fas’ De en anderen hebben donderdag een training straf- en verkeersrecht gevolgd. Deze werd verzorgd door de hoofdofficieren en officieren van justitie Claudia Bruining, Santusha Raghoe, Maritza Bobb en Sudesh Sewgobind.
Onder meer werd behandeld het proces van aanhouding en inverzekeringstelling van een verdachte en het proces van onderzoek naar de zitting toe. Ook de motivering van een bepaald vonnis door een rechter passeerde de revue, evenzo de rol van de politie, de werkarm van het Openbaar Ministerie. Bij verkeersrecht werd de nieuwe boetelijst bij verkeersovertredingen besproken, alsook andere belangrijke zaken uit de Rijwet.
Bruining gaf aan het einde van de training, die onder auspiciën van de Surinaamse Vereniging van Journalisten (SVJ) werd georganiseerd, aan dat zij de zeer interactieve houding van de journalisten heeft gewaardeerd. SVJ-voorzitter Naomi Hoever dankte het OM-team dat het geduldig de vele vragen van de journalisten heeft beantwoord.
Vanuit links Sudesh Sewgobind, Santusha Raghoe, Claudia Bruining en Maritza Bobb die tijdens een sessie met journalisten het straf- en verkeersrecht behandelden.
- Louis Vuitton Nederland onderzocht wegens witwaspraktijkenV
- WIST U DIT:V
- Nabestaanden Britse passagiers Air India-crash hebben verke…V
- SBB-directeur slaat alarm over uitgegeven grond in woongebi…Redactie
- VIDS dringt aan op snelle aanpak grondenrechten..
- Laila Ali, dochter van Muhammad Ali, uitgedaagd door Clares…V
- 2 Chainz brengt filmtrailer ‘Red Clay’ uitV
- Ajay Devgn zwijgt over zijn band met Kajol en kinderen vanw…V
- ‘The Voice’ krijgt nieuwe coaches voor seizoen 29V
- Dodelijk jaar voor journalisten in Latijns-Amerika: “Misdaa…..
- Vrijdag 25 juli 2025V
- Vandaag toelating nieuwe DNA-leden; parlement blijft onvolt…..
- DOE-voorzitter Alfaisi: Ministerie van Economische Zaken is…..
- Regering buigt zich over toekomst SLM en luchtvaartsector.
- Regering onderzoekt verlichting schuldenlast Suriname.
- President: “Geen nieuw beleid in begroting 2025”.
- Eerste raadsvergadering nieuwe regering onder leiding Geerl….
- Humphrey Iwan Wong-A-Soij (69) Amsterdam 22-7-2025(Beri)
- Radjie Rijstindustrie verliest rechtszaak ondanks kromme hy…..
- Staatsschuld ook voor nieuwe regering een last..
- Suriname hoeft zich geen zorgen te maken over visa-restrict…..