De award wordt in ontvangst genomen.
Journalist Valerie Fris heeft, samen met collega’s Natanga Smith, Marion Ali, Soyini Grey en Roseann Pile van de Caribbean Investigative Journalism Network, een Excellence Award for Reporting in Persons gewonnen. Tijdens de 36th Caribbean Broadcasting Union Media Awards Gala woensdag is dit bekendgemaakt. Het onderzoek ‘Tricked into Sex Slavery: Global Crackdown Hasn’t Stopped Caribbean Traffickers’ is geselecteerd uit maar liefst 551 inzendingen uit de regio.
Op basis van het onderzoek dat in Suriname is uitgevoerd, werd een grensoverschrijdend journalistiek project opgezet, waarbij samenwerking tussen meerdere landen centraal stond. Deze gezamenlijke inspanning belichtte niet alleen de ernst van mensenhandel in de regio, maar toonde ook de kracht van diepgravende, verantwoordelijke journalistiek.
De prijs werd toegekend aan een internationaal team van journalisten uit Suriname, Belize, Barbados, Trinidad & Tobago, en Antigua & Barbuda. Deze erkenning vormt een belangrijke mijlpaal voor de Surinaamse media en onderstreept de impact die gedegen onderzoeksjournalistiek kan hebben binnen het Caribisch gebied.
Foto: Tra Fas’ De.
- Mexico zet 26 hooggeplaatste kartelleden uit die door VS ge….
- Surinaamse Boksbond werft boksers..
- OS Kampong Baroe wint knutselwedstrijd gebouwd erfgoed..
- Abiamofo: extreem lage waterstand en hogere kosten drukken …..
- Eminem rapt woorden op ‘silver’ die niemand kan negeren.
- Ice Spice’s ‘mom’ steelt de show met nieuwe virale se….
- Katy Perry beboet voor filmen in beschermd Spaans duingebie….
- Emanuel Pinas heeft onlangs een nieuwe single ‘Sakafasi’ ui….
- O.S. Kampong Baroe wint landelijke knutselwedstrijd..
- Het Korps Politie Suriname feliciteert lichting 15 augustus….
- Manege Ponderosa Suriname neemt succesvol deel aan wedstrij…..
- Prijzen vrijdag 15 augustus 2025.
- “Een business hebben betekent veel, maar je karakter beteke….
- Bouw nieuwe DNA-vergaderzaal voor een maand aangehouden..
- Amerikaanse ambassadeur Faucher: ‘Sterke en goede relatie S…..
- Currie: tekort aan vakleraren pas over twee jaar opgelost..
- OM eist 18 jaar cel voor doodslag en verbergen lijk..
- Next Level business workshop brengt digitale ontwikkeling b…..
- Nieuwe directeur Algemene Zaken verwelkomd door personeel..
- Koi Carper-coach Belgrave: ‘We komen om kampioen te worden!…..
- Kameleonpolitiek’ in DNA: VHP-fractie krijgt flinke uithaal…..