Genevievre Jordan (ABOP), zei gisteren in De Nationale Assemblee na haar toelating, dat zei niet als daar individu staat, maar zij staat er als de stem van moeders, vaders, jongeren, werkers en strijders. Het parlement is voor haar geen onbekend terrein. Ze heeft enkele jaren in het parlement gediend, voordat zij enkele maanden voor de verkiezingen, in december 2024 werd benoemd tot onderminister van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur.
Haar aanwezigheid in het parlement is volgens haar niet slechts een persoonlijke mijlpaal, maar het resultaat van het vertrouwen in haar gesteld door mensen die geloven dat beleid eerlijker, menselijker en effectiever kan. Volgens Jordan is het parlement geen eindstation, maar een werkveld waar het belang van het volk centraal moet blijven staan, ongehinderd door politieke ruis. “Mijn kompas is helder: waarheid, toewijding, eerlijkheid en integriteit”, aldus Jordan.
Ook benadrukte zij, dat Suriname leiders nodig heeft, die niet alleen de naam dragen, maar ook de lasten van het volk tillen. “Hier ben ik om mee te tillen, te dromen en bouwen aan een beter Suriname”, aldus Jordan.
Daarnaast bedankte zij haar partij ABOP en haar familie voor de onvoorwaardelijke steun, vooral als vrouw in de politiek.
The post Jordan: ‘Ik ben een stem voor het volk’ ..
- Karan Johar stopt met regisseren actiefilm, Raj Mehta neemt…..
- SuriPop slaat nieuwe weg in..
- Economische stabiliteit of totale misleiding.
- VIDS wenst aandacht voor grondenrechten op Dag der Inheemse…..
- Noble kiest Surinaamse Blue Water voor logistiek contract i…..
- Vids vraagt aandacht voor grondenrechten inheemse volken op…..
- Carbon-creditmarkt moet binnen zes maanden inkomsten opleve…..
- Hellings stapt naar Arbeidsinspectie na ontslag door EBS-di…..
- Augustus begint zonnig.
- ‘Regeren is harde besluiten nemen’..
- Kaarten geschud: SCVU na sterke inhaalslag ongeslagen hoofd…..
- Baby geboren uit meer dan 30 jaar geleden ingevroren embryo..
- Ontbossing in Colombia fors toegenomen: Amazoneregio zwaars….
- OM geeft houdt sessie voor journalisten over strafrecht en …..
- Zesjarige jongen vermist na zwemincident in kanaal Industri…..
- Nu ook militairen aangehouden rond gewapende beroving Sunpa…..
- Column: De clown met de stekker in de hand.
- Fysieke registratie Royalty’s voor iedereen afgesloten..
- Vorige regering stopte slechts het bloeden..
- Tsang: Dossiers OWRO worden klaargemaakt voor OM.
- Regering en STINASU laten Bronsberg bewust achteruit gaan v…..