Genevievre Jordan (ABOP), zei gisteren in De Nationale Assemblee na haar toelating, dat zei niet als daar individu staat, maar zij staat er als de stem van moeders, vaders, jongeren, werkers en strijders. Het parlement is voor haar geen onbekend terrein. Ze heeft enkele jaren in het parlement gediend, voordat zij enkele maanden voor de verkiezingen, in december 2024 werd benoemd tot onderminister van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur.
Haar aanwezigheid in het parlement is volgens haar niet slechts een persoonlijke mijlpaal, maar het resultaat van het vertrouwen in haar gesteld door mensen die geloven dat beleid eerlijker, menselijker en effectiever kan. Volgens Jordan is het parlement geen eindstation, maar een werkveld waar het belang van het volk centraal moet blijven staan, ongehinderd door politieke ruis. “Mijn kompas is helder: waarheid, toewijding, eerlijkheid en integriteit”, aldus Jordan.
Ook benadrukte zij, dat Suriname leiders nodig heeft, die niet alleen de naam dragen, maar ook de lasten van het volk tillen. “Hier ben ik om mee te tillen, te dromen en bouwen aan een beter Suriname”, aldus Jordan.
Daarnaast bedankte zij haar partij ABOP en haar familie voor de onvoorwaardelijke steun, vooral als vrouw in de politiek.
The post Jordan: ‘Ik ben een stem voor het volk’ ..
- Vervolg op ‘Bend It Like Beckham’ komt er eindelijk aan..
- Jeannie Mai openhartig over co-ouderschap met ex Jeezy..
- Postpakket voor een ander? Denk twee keer na..
- Zware aardbeving treft Russische regio Kamtsjatka: tsunamiw…..
- DR- en RR leden Paramaribo en Sipaliwini geïnstalleerd..
- Jordan: ‘Ik ben een stem voor het volk’..
- SLM moet Casas en Luchthavenbeheer ongeveer 16 miljoen US d…..
- Rechter straft verdachte ondanks gebrek aan direct bewijs: …..
- Tsang eng dati..
- 91-jarige man gekneveld, mishandeld en beroofd..
- OM: ‘Verontrustende toename verdovende middelen in geschenk…..
- Veel bewolking met kans op wat regen.
- Twee rovers aangehouden na 91-jarige beroofd en gekneveld t…..
- Directie Staatsolie bij president Geerlings-Simons..
- ‘Ook Britse agenten beschuldigd van misbruik in grote zaak …..
- VK dreigt Palestina in september te erkennen als Israël gee….
- George Harrold André Hoogdorp (82) Amsterdam 25-7-2025..
- Jaïros Steven Elshot (52) Amsterdam 26-7-2025..
- President maakt kennis met Staatsolie-directie..
- Sharien Khedoe: Promotieonderzoek wijst op tekortkomingen i…..
- NPS-fractie stelt deel bezoldiging beschikbaar voor sociale….