Genevievre Jordan (ABOP), zei gisteren in De Nationale Assemblee na haar toelating, dat zei niet als daar individu staat, maar zij staat er als de stem van moeders, vaders, jongeren, werkers en strijders. Het parlement is voor haar geen onbekend terrein. Ze heeft enkele jaren in het parlement gediend, voordat zij enkele maanden voor de verkiezingen, in december 2024 werd benoemd tot onderminister van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur.
Haar aanwezigheid in het parlement is volgens haar niet slechts een persoonlijke mijlpaal, maar het resultaat van het vertrouwen in haar gesteld door mensen die geloven dat beleid eerlijker, menselijker en effectiever kan. Volgens Jordan is het parlement geen eindstation, maar een werkveld waar het belang van het volk centraal moet blijven staan, ongehinderd door politieke ruis. “Mijn kompas is helder: waarheid, toewijding, eerlijkheid en integriteit”, aldus Jordan.
Ook benadrukte zij, dat Suriname leiders nodig heeft, die niet alleen de naam dragen, maar ook de lasten van het volk tillen. “Hier ben ik om mee te tillen, te dromen en bouwen aan een beter Suriname”, aldus Jordan.
Daarnaast bedankte zij haar partij ABOP en haar familie voor de onvoorwaardelijke steun, vooral als vrouw in de politiek.
The post Jordan: ‘Ik ben een stem voor het volk’ ..
- Lichaam van 6-jarige jongen geborgen uit kanaal..
- Palestijnen gedehumaniseerd: slechts nummers..
- Opmerkelijk – Extreem dikke kat toeristische attractie op K…..
- Het probleem van Suriname: politiek zonder verstand..
- Suriname verdient een onafhankelijke Centrale Bank – Geen p…..
- COMMISSIES ONDER VERGROOTGLAS..
- ICW 2025 Finale: Rasha Thadani en Ibrahim Ali Khan in zwart…..
- Mooie opinie, mooie filosofische gesprekken, maar daar heb ….
- Indiase tempel mogelijk betrokken bij honderden moorden en …..
- WIST U DAT: De zwarte zeeduivelvis een lichtgevend bolletje…..
- Multimiljonair wil de eerste rechtse president van Bolivia …..
- Arbeiders in Peruaanse hoofdstad Lima vinden meer dan 1000 …..
- Afdeling LBB/Natuurbeheer neemt deel aan Green Awareness Ex…..
- Groeiende deelname Green Awareness Expo Torarica Group..
- VIDS roept op tot erkenning van grondenrechten op Dag der I…..
- Megan Thee Stallion en Klay Thompson gevat tijdens romantis…..
- Chinese oorlogsschepen arriveren in verre oosten van Ruslan…..
- Cardi B krijgt gerechtelijk verbod op verwijzing naar strip…..
- ICW 2025 Finale: Rasha Thadani en Ibrahim Ali Khan in zwart…..
- Regering trekt US$ 5 miljoen uit voor acute verbetering luc….
- Dagblad Suriname, zaterdag 2 augustus 2025..