De politie van station Corantijn is dinsdag in actie gekomen na een alarmerende melding van het schoolhoofd van de O.S. Skroerkieschool in het district Nickerie. Een 10-jarige leerling was met een scherp voorwerp op het schoolterrein verschenen, naar verluidt met de bedoeling om een medeleerling af te schrikken.
Bij aankomst trof de politie het kind aan op het schoolplein. Het gevaarlijke voorwerp werd hem direct afgenomen en door de agenten in bewaring gesteld. Tijdens het daaropvolgende verhoor, dat plaatsvond in aanwezigheid van zijn ouders, verklaarde de jongen dat hij het wapen had meegenomen uit boosheid. Zijn jongere broer, eveneens leerling op dezelfde school, zou eerder mishandeld zijn door de medeleerling die hij nu wilde confronteren.
Hoewel niemand gewond raakte, neemt de politie het incident zeer serieus. Na een waarschuwingsgesprek werd de jongen samen met zijn ouders naar huis gestuurd. De zaak is overgedragen aan de schoolleiding voor verdere interne afhandeling.
De politie doet een dringend beroep op ouders en verzorgers om hun kinderen goed te begeleiden en alert te zijn op signalen van conflict of geweld. “Wapens en school gaan absoluut niet samen. Dreiging of het gebruik van geweld, in welke vorm dan ook, is ontoelaatbaar,” aldus de politie.
- Veel belangstelling voor open training Natio..
- Update: Alle ontzielde lichamen bootongeval Marowijnerivier…..
- Voorzitter Rekenkamer Suriname gekozen tot vertegenwoordige…..
- Reactie van Raoul Hellings op Sunil Sookhlall: “Kritiek is …..
- Onweersbuien blijven aanhouden..
- DC Joden trok vaker aan de bel over slechte wegen..
- Witte Huis: Trump steunt beleid Wilders..
- Jenny Agnetha Mac-Intosh – Dubbeldam (65) Heijningen,…..
- Lloyd Stuart Holtuin (59) Rotterdam 29-5-2025..
- 5 Juni: Dag van Waardigheid en Verbondenheid..
- Hoofdstembureaus maken aantal RR- en DR zetels bekend..
- Effecten tarievenoorlog op Suriname lijken mee te vallen..
- Yelyco en Condor op herhaling vrouwen volleybalfinale, Yell…..
- Column: Een appel te schillen..
- VSB roept op tot snelle formatie en koersvaste regering..
- Vakbeweging niet blij met onderbrengen Arbeid bij Volksgezo…..
- Kelvin Koniki en Sorayadebie Jhagroe vertegenwoordigen Suri…..
- MISPLAATSTE EUFORIE?..
- Contract Staatsolie-topman Jagesar met drie jaar verlengd..
- SLM schrapt vluchten naar Frans-Guyana vanwege EU-vliegverb…..
- ECD treft vervallen producten en ondeugdelijke kassasysteme…..