De Jeugdraad Suriname (JRS) is met de installatie van Gayen Maes (Paramaribo) weer compleet. Maes werd vandaag geïnstalleerd door minister Steven Mac Andrew van Arbeid, Werkgelegenheid en Jeugdzaken (AW en J) als lid van de JRS. Hij zal de resterende zittingsperiode van de JRS uitzitten.
Het nieuwe lid is in de plaats gekomen van de ex-voorzitter, Rajeev Goerdin, die een van de vertegenwoordigers was van Paramaribo in de raad. Om persoonlijke redenen heeft hij enkele weken geleden zijn lidmaatschap en functie als voorzitter beëindigd.
Maes neemt zijn plek in door middel van opschuiving, nadat de kandidaat die op de lijst van Paramaribo zou moeten volgen, heeft bedankt voor de eer. Eerder had de minister al twee nieuwe leden uit Nickerie en een lid uit Marowijne geïnstalleerd om opengevallen plekken in de raad in te nemen.
Minister Mac Andrew heeft voorafgaand aan de installatie het nieuwste lid verwelkomd en gewezen op de belangrijke verantwoordelijkheid die deze functie met zich meebrengt. Maes werd aangespoord om de stem van de jongeren in de stad te laten horen.
Het spreken namens zijn leeftijdsgenoten is volgens de minister een verantwoordelijkheid waarbij luisteren en betrokkenheid van groot belang zijn. Hij rekent op een goede participatie van Maes en gaf hem het advies om het contact met de jongeren die hij vertegenwoordigt niet te verwaarlozen of te verliezen nu hij jeugdraadslid is geworden.
Binnenkort zal de Jeugdraad overgaan tot de verkiezing van een nieuwe voorzitter en plaatsvervangend ondervoorzitter, functies die al enkele weken vacant zijn.
- Abigail Sastera Puls (35) Rotterdam 2-2-2025..
- Herman E. Gooding wordt vereeuwigd op oude werkplek..
- Meteodienst waarschuwt voor wateroverlast door aanhoudende …..
- Hof van Justitie tikt Openbaar Ministerie op de vingers..
- Column: Volle stadions trekken..
- Slijterij Commissaris Weythingweg beroofd van SRD 7 ton..
- Na aandringen vicepresident: Santokhi laat brandstofleverin…..
- SEOB: Al 62,6 procent van IMF-programma uitgevoerd..
- EBS: “Maak het uit of het gaat uit”..
- Roofoverval na opzettelijke aanrijding nabij Coropinabrug..
- Cubaanse migranten in Suriname: Goed georganiseerd en onder…..
- Bronto Somohardjo dient strafklacht in bij pg over Blauwe M…..
- Man in politiecel wegens illegaal wapenbezit..
- Victorie verslaat koploper Sudhar in thriller..
- Vrouw met schotwond afgezet bij SEH..
- Adhin vrijgesproken..
- SEOB pleit voor vervolgprogramma IMF..
- Minister Kuldipsingh grotendeels tevreden over prestaties..
- Man opgepakt in Stolkertsijver voor illegaal vuurwapenbezit..
- USD 700 miljoen in de wacht voor Surinaamse economie, volge…..
- ‘Between the Lines’ hoopt op partner voor organisatie Sophi…..