PARAMARIBO — De zestienjarige O.J., de zeventienjarige D.L. en de 21-jarige J.J. hebben een taxichauffeur aan de Duisburglaan beroofd. Twee van hen, D.L. en J.J., konden dinsdag in de vroege ochtend worden gearresteerd door het Regio Bijstandsteam Paramaribo, dat ze vervolgens overdroeg aan de politie van Flora.
O.J. meldde zich later in de ochtend op het bureau van Flora met de gestolen telefoon en werd terstond in de boeien geslagen. Het Korps Politie Suriname meldt op zijn website dat O.J. en D.L. worden ingesloten in het cellenhuis van het Jeugd Doorgangscentrum Opa Doeli.
De Command Center lanceerde het bericht over de taxichauffeur die was beroofd. Hij werd door het trio bedreigd met een mes, waarna ze hem zijn mobiele telefoon afpakten. Toen de politie van Flora en het RBTP op de plek van de overval arriveerden, troffen ze slechts de taxichauffeur aan. Hij had een snijwond onder zijn rechteroog overgehouden aan de beroving.
Op basis van de aangegeven signalementen werd het drietal kort daarna gesignaleerd aan de Tyronneweg. Toen de tieners en de 21-jarige de politie zagen, sloegen ze op de vlucht. Na een waarschuwingsschot gaf één van hen zich direct over. De tweede werd kort daarna aan de Purmerendweg alsnog aangehouden. O.J. wist te ontkomen, maar meldde zich later op de ochtend bij post Flora. De telefoon is inmiddels teruggegeven aan de taxichauffeur.
- ANRS heet nu Dienst Executie Strafvonnissen – controleer uw….
- ‘Menny’, verdacht van poging tot moord, zware mishandeling ….
- Voortvluchtige verdachte van mishandeling van zijn ex-vrouw….
- Minister Soeropawiro geeft duidelijkheid over grondprobleme…..
- Diplomatie is geen toneelstuk: Suriname verliest!..
- Robotkonijnen moeten duizenden invasieve pythons in Evergla….
- Argentijnse president Milei in veiligheid gebracht na bekog….
- Deense premier biedt excuses aan voor plaatsen spiraaltjes ….
- Dinosaurus met verbijsterend vreemd stekelig pantser ontdek….
- Staatsolie stelt offshore blokken open voor internationale …..
- Lucierivier heeft post voor busi skowtu: ‘Leger en politie …..
- Johan Misiedjan over zijn nieuwste single: “Yu Na Taa is ee…..
- War on Drugs of War on Oil? Het masker valt in de Cariben.
- Suriname en China: samenwerking als sleutel tot duurzame la….
- Schandalen aanpakken, maar de nadruk moet zijn op regeren.
- PAHO wil versterkte surveillance en vectorbestrijding in No….
- Verdachte aangehouden voor poging tot moord, zware mishande….
- Prijzen zaterdag 30 augustus 2025.
- Artillerie blijft essentieel ondanks opkomst drones.
- Florida-politie wordt deportatiemacht.
- Werkzaamheden Examencommissie hervat..