Journalist Jerrel Harderwijk en cameraman Roberto Ormskirk zijn vandaag door hun bedrijfsleider, Dino Canterburg, geëerd met een Gouden Award. De twee mediamensen ontvingen deze onderscheiding als blijk van waardering voor hun inzet en toewijding binnen de journalistiek.
Harderwijk en Ormskirk vormen een bekend duo binnen de Surinaamse mediawereld en staan erom bekend altijd aanwezig te zijn bij protesten en andere belangrijke gebeurtenissen, zowel in Paramaribo als in de districten en het binnenland. Hun harde werk en toewijding hebben ervoor gezorgd dat D-TV Express hen op een bijzondere manier in het zonnetje wilde zetten.
“We waarderen de inzet van Jerrel en Roberto enorm. Ze hebben zich de afgelopen tijd onderscheiden door hun vasthoudendheid en passie voor het vak. We hopen dat ze nog lang deel uitmaken van ons team,” aldus Canterburg.
Voor Harderwijk, die naast zijn werk bij D-TV Express ook actief is als journalist bij Suriname suriname, kwam de onderscheiding als een verrassing. “Dit vind ik geweldig. Ik had het niet verwacht. Ik doe mijn werk niet om eer te krijgen, maar omdat ik ervan houd,” reageerde hij enthousiast.
Ormskirk was compleet verrast en kon nauwelijks geloven wat er gebeurde. “Ik ben echt in de war, dit had ik niet zien aankomen,” zei hij.
De Gouden Award is een erkenning voor hun journalistieke inspanningen en de impact die zij hebben binnen de Surinaamse media. Met deze waardering spreekt D-TV Express de hoop uit dat de twee journalisten nog lang actief zullen blijven binnen de sector.
- Vaste communicatiestrategie ontbreekt bij instroom politier…..
- Roadmap noodzakelijk voor toekomstige ontwikkelingen..
- Het CHS weer voltallig na uittreden leden..
- Jaarinflatie in januari 9.8%..
- Tuchtstraf voor politieagenten om groepsseks in diensttijd..
- Droog weer met wat bewolking..
- 53-jarige bromfietser dood na aanrijding..
- Trump: importheffingen op Mexico en Canada vanaf 4 maart va…..
- Nicaragua trekt zich terug uit VN-Mensenrechtenraad..
- Tweedaagse training voor de media over mentale gezondheid e…..
- Man dood aangetroffen in bushuisje..
- Gearresteerd als Kind en Teruggekeerd met Grijze Haren… Gaz…..
- Eerste zege SCVU 2 in basketbalcompetitie..
- Politie houdt 3 verdachten aan voor plundering winkel..
- Landvreugd kondigt vooruitgang aan in verkiezingsvoorbereid…..
- Gepensioneerden SLM gedupeerd..
- Del Castilho ziet functie assembleevoorzitter wel zitten..
- Bundeling van 6 partijen: ‘OPTSU na wan optie gi Sran…..
- Update: verdachte die tijdens brand met anderen de winkel p…..
- Politie treft drugs en munitie in goktent aan..
- Volgens de Israëlische Shin Bet:..