Jehovah’s Getuigen wereldwijd zijn een bijzondere campagne gestart om geïnteresseerden persoonlijk uit te nodigen voor een unieke openbare lezing met de titel: “Is waarheid te vinden?” Deze lezing zal plaatsvinden in het weekend van zaterdag 5 en zondag 6 april 2025 in meer dan 63.000 Koninkrijkszalen wereldwijd, waaronder in Suriname. Het doel van de lezing is om de aanwezigen te helpen begrijpen waarom waarheid, hoewel soms verborgen of verdraaid, absoluut te vinden is en welke rol deze speelt in het leven van mensen.
Van Albina tot Nickerie verspreiden Jehovah’s Getuigen huis-aan-huis en op openbare plaatsen uitnodigingen, voeren zij gesprekken en brengen zij deze speciale gebeurtenissen onder de aandacht. De toegang is gratis, en er wordt geen collecte gehouden. Iedereen, ongeacht achtergrond of overtuiging, is van harte welkom om aanwezig te zijn.
Deze campagne dient ook als aanloop naar de herdenking van Jezus’ dood, die dit jaar gepland staat op zaterdag 12 april 2025. Miljoenen mensen wereldwijd, waaronder duizenden Jehovah’s Getuigen en belangstellenden in Suriname, zullen op deze avond samenkomen om stil te staan bij het offer van Jezus Christus, een gebeurtenis die zij beschouwen als essentieel voor het vinden van ware vrede en waarheid.
Iedereen die geïnteresseerd is om deze speciale lezing of de herdenking van Jezus’ dood bij te wonen, wordt aangemoedigd om meer informatie op te zoeken via de officiële website van Jehovah’s Getuigen. Via deze website kan eenvoudig de dichtstbijzijnde Koninkrijkszaal in Suriname worden gevonden, inclusief tijden en adressen van de bijeenkomsten.
- Opening mini kunstgrasveld te Moengotapoe..
- Voetbalruzie uit 2019 mondt uit in zes jaar durende wraakac…..
- Drukproces 401.000 oproepingskaarten begonnen..
- Drukproces oproepingskaarten voor verkiezingen officieel ge…..
- Spelers Inter Wanica komen niet opdagen tegen Robinhood..
- LVV en FAO binden strijd aan tegen fruit- en groenteplagen..
- Rodney Oldenstam kandidaat-voorzitter Surinaamse Voetbalbon…..
- Weer inbraak bij CBB..
- Mandaat Anti-Corruptie Commissie verlengd; nieuwe od’…..
- OKB eist maatregelen tegen Wendy Jap A Joe..
- Kandidaten A20-lijst presenteren zich publiekelijk..
- OKB: Politieke inmenging en vereenzelviging verkiezingsfunc…..
- SCUA luidt noodklok over geweld tegen Chinese gemeenschap..
- Condor en Yelyco in U19-meisjes volleybalfinale..
- Laptop, paspoorten en paspoortaanvragen verdwenen bij inbra…..
- Regering kent ambtenaren tijdelijke uitkering toe van SRD 1…..
- Regering geeft ambtenaren SRD 1.500 in april en mei..
- Regering geeft ambtenaren en gelijkgestelden in april en me…..
- VSB merkt beleidsmatige stuurloosheid inzake koersstijging..
- Van Dijk-Silos: Vervanging Belfort niet op basis van 137 li…..
- Inbraak bij CBB kan voor nog meer ruis zorgen in verkiezing…..