Jehovah’s Getuigen wereldwijd zijn een bijzondere campagne gestart om geïnteresseerden persoonlijk uit te nodigen voor een unieke openbare lezing met de titel: “Is waarheid te vinden?” Deze lezing zal plaatsvinden in het weekend van zaterdag 5 en zondag 6 april 2025 in meer dan 63.000 Koninkrijkszalen wereldwijd, waaronder in Suriname. Het doel van de lezing is om de aanwezigen te helpen begrijpen waarom waarheid, hoewel soms verborgen of verdraaid, absoluut te vinden is en welke rol deze speelt in het leven van mensen.
Van Albina tot Nickerie verspreiden Jehovah’s Getuigen huis-aan-huis en op openbare plaatsen uitnodigingen, voeren zij gesprekken en brengen zij deze speciale gebeurtenissen onder de aandacht. De toegang is gratis, en er wordt geen collecte gehouden. Iedereen, ongeacht achtergrond of overtuiging, is van harte welkom om aanwezig te zijn.
Deze campagne dient ook als aanloop naar de herdenking van Jezus’ dood, die dit jaar gepland staat op zaterdag 12 april 2025. Miljoenen mensen wereldwijd, waaronder duizenden Jehovah’s Getuigen en belangstellenden in Suriname, zullen op deze avond samenkomen om stil te staan bij het offer van Jezus Christus, een gebeurtenis die zij beschouwen als essentieel voor het vinden van ware vrede en waarheid.
Iedereen die geïnteresseerd is om deze speciale lezing of de herdenking van Jezus’ dood bij te wonen, wordt aangemoedigd om meer informatie op te zoeken via de officiële website van Jehovah’s Getuigen. Via deze website kan eenvoudig de dichtstbijzijnde Koninkrijkszaal in Suriname worden gevonden, inclusief tijden en adressen van de bijeenkomsten.
- Managers Belastingdienst ondergaan leiderschapstraining..
- Man neergeschoten te Brownsweg..
- Gerenoveerd Vaillantsplein officieel opgeleverd..
- President hoort problemen Mariënburg aan; belooft oplossing…..
- VSB dringt aan op transparantie en regulering bij toekennin…..
- Caribische particuliere sector bezorgd over impact Amerikaa…..
- Universiteit breidt uit met geaccrediteerde opleiding Onder…..
- ‘Onteigening’ plantagegronden vanaf 1 mei 2025 …..
- Geen nieuwe ambtenaren in dienst rond de verkiezingen..
- Veiligheid VS ook belangrijk bij vernietiging ‘overtollige …..
- Tweede editie “Para on da Road Carnival” voor de deur..
- Raghoebarsing: ‘Sociale uitkeringen geen verkiezingsstunt…..
- ECD: Bij diverse winkels geen onregelmatigheden geconstatee…..
- Nog een regenachtige dag..
- Politieambtenaren ronden Jeugd- en Zedentraining succesvol …..
- China slaat terug met extra heffingen voor VS, beurzen were…..
- Schone energie centraal bij Bouw-, Woon-, en Huishoudbeurs..
- Ministerie van Binnenlandse Zaken traint OKB-toezichthouder…..
- Wijziging Staatbesluit Moengo roept twijfels op..
- Suriname Major League: Broki sluit eerste ronde met winst a…..
- CCK en IRIS vragen politieke partijen en media ondertekenin…..