Jehovah’s Getuigen wereldwijd zijn een bijzondere campagne gestart om geïnteresseerden persoonlijk uit te nodigen voor een unieke openbare lezing met de titel: “Is waarheid te vinden?” Deze lezing zal plaatsvinden in het weekend van zaterdag 5 en zondag 6 april 2025 in meer dan 63.000 Koninkrijkszalen wereldwijd, waaronder in Suriname. Het doel van de lezing is om de aanwezigen te helpen begrijpen waarom waarheid, hoewel soms verborgen of verdraaid, absoluut te vinden is en welke rol deze speelt in het leven van mensen.
Van Albina tot Nickerie verspreiden Jehovah’s Getuigen huis-aan-huis en op openbare plaatsen uitnodigingen, voeren zij gesprekken en brengen zij deze speciale gebeurtenissen onder de aandacht. De toegang is gratis, en er wordt geen collecte gehouden. Iedereen, ongeacht achtergrond of overtuiging, is van harte welkom om aanwezig te zijn.
Deze campagne dient ook als aanloop naar de herdenking van Jezus’ dood, die dit jaar gepland staat op zaterdag 12 april 2025. Miljoenen mensen wereldwijd, waaronder duizenden Jehovah’s Getuigen en belangstellenden in Suriname, zullen op deze avond samenkomen om stil te staan bij het offer van Jezus Christus, een gebeurtenis die zij beschouwen als essentieel voor het vinden van ware vrede en waarheid.
Iedereen die geïnteresseerd is om deze speciale lezing of de herdenking van Jezus’ dood bij te wonen, wordt aangemoedigd om meer informatie op te zoeken via de officiële website van Jehovah’s Getuigen. Via deze website kan eenvoudig de dichtstbijzijnde Koninkrijkszaal in Suriname worden gevonden, inclusief tijden en adressen van de bijeenkomsten.
- Toekomst Surinaams toerisme krijgt vorm tijdens National To…..
- Duizenden studenten verwacht op onderwijs- en beroepenbeurs..
- “Gelovige mag politiek actief zijn, maar moet steeds kiezen…..
- VSB bezorgd beleid regering: Rechter fluit Staat 2e keer te…..
- Bedrijfsleven bezorgd over aanbestdingsbeleid van de regeri…..
- BESCHOUWING — Op weg naar 25 mei 2025: NPS kan garen spinne…..
- Minister Dasai kritisch op landbouwdeal: “Milieuanalyse ont…..
- Jogi: Stop omstreden projecten en focus op verkiezingen..
- Maya Parbhoe organiseert sportdag voor O.S. Maretraite..
- Man schiet op oudere broer na ruzie over brood..
- Adhin: “Ik vraag u niet naar uw geld, maar naar uw vertrouw…..
- Telesur nu formeel een NV; betere concurrentiepositie..
- Weer succesvolle niertransplantatie missie uitgevoerd; inmi…..
- Yelyco dichtbij kampioenschap U21-vrouwenvolleybal..
- Docentenbond hoger onderwijs in beraad om uitblijven betali…..
- Telesur formeel naamloze vennootschap..
- U19-volleybalsters Yelyco hebben geen kind aan Delco..
- Regering: ‘Stijgende koers geen reden tot paniek, wel alert…..
- VES complimenteert regering voor succesvol doorvoeren IMF-h…..
- Surinaamse onderscheiding voor Prof. dr. Salomon Kroonenber…..
- De Grande Dame van de Surinaamse Radio: Lydia Emanuels 90 j…..