Het vertrek van Jamilhio Rigters naar Cavalier FC levert hem meteen een droomaffiche op. De Surinaamse aanvaller, die onlangs Robinhood verliet en naar Jamaica vertrok, neemt het met zijn teamgenoten, waaronder landgenoot Shaquille Stein, op tegen het Inter Miami van sterspeler Lionel Messi.
De twee teams treffen elkaar op 6 maart (Miami) en 13 maart (Kingston) in de achtste finale van de Concacaf Champions Cup. Inter Miami kwalificeerde zich voor de laatste zestien door in de eerste ronde Sporting Kansas City van zich af te schudden.
Na op 19 februari de heenwedstrijd met 1-0 te hebben gewonnen, zegevierde Inter Miami dinsdagavond op eigen veld met 3-1 over de club uit Kansas City. Messi scoorde, net als een week eerder, opnieuw, terwijl ook teamgenoten Tadeo Allende en Luis Suárez het net vonden.
Inter Miami stond bij rust al met 3-0 voor, waardoor het tegendoelpunt van José Rodríguez in de 63e minuut niet meer was dan een eretreffer. Arbiter Ismael Cornejo uit El Salvador floot de wedstrijd af in de vierde minuut van de blessuretijd.
In tegenstelling tot Inter Miami hoefde Cavalier niet uit te komen in de eerste ronde van de Champions Cup. De Jamaicaanse club stelde zijn plek in de achtste finale veilig door vorig jaar kampioen van de Concacaf Caribbean Cup te worden. In december werd Cibao uit de Dominicaanse Republiek verslagen.
Een jaar eerder bereikte Cavalier ook al de finale van de Caribbean Cup. In de eindstrijd moest het team echter zijn meerdere erkennen in Robinhood, de voormalige club van Rigters. De 25-jarige aanvaller scoorde ook in die finale.
Intussen heeft Rigters al twee wedstrijden achter de rug met Cavalier. Op 20 februari verloor het team met 2-1 van Harbour View, maar zondag herstelde Cavalier zich met een 2-1 zege op Chapleton.
Rigters speelde tegen Harbour View in de eerste helft mee en kwam tegen Chapleton in de 28e minuut in het veld voor teamgenoot Shamar Watson.
- NDP verheugd over volledige vrijspraak ondervoorzitter Adhi…..
- ‘Geen redelijke en billijke afweging van gronden om Ashwin …..
- PRO breekt met etnische politiek en levert integere bestuur…..
- PALU: Het RVI sprookje van Santokhi: Wie biedt meer?..
- Voedselpakketten..
- President Santokhi bezoekt scholen in Lelydorp..
- ‘Project Hoofdbureau van Politie in teken versterking recht…..
- Arbeidsinspectie voert verhoogde inspecties uit in Nickerie..
- Verhitte menigte haalt Monikarta op..
- 14-jarige scholier die bedreigende uitlatingen doet aangeho…..
- Tsang: “Machtigingswet NV Telesur mogelijk vrijbrief voor v…..
- Trump belooft Gaza over te nemen..
- Ashwin Adhin nu definitief een vrije man..
- Ramadhin en Bhikharie garanderen veiligheid voedselhulp Ind…..
- Oud-vicepresident Adhin ook in hoger beroep vrijgesproken..
- Adhin in hoger beroep ook vrijgesproken; OM teruggefloten..
- Brug Saramaccakanaal wordt op 26 maart opgeleverd..
- BREAKING NEWS – Hof van Justitie: ‘Adhin had niet mogen wor…..
- Minister Ramdin: ‘Amazonegebied heeft vitale functie voor d…..
- Politiebureau Nieuw Haven wordt vernoemd naar Herman Goodin…..
- Minister Landvreugd nog bestuurder stichting Excellence Top…..