Het vertrek van Jamilhio Rigters naar Cavalier FC levert hem meteen een droomaffiche op. De Surinaamse aanvaller, die onlangs Robinhood verliet en naar Jamaica vertrok, neemt het met zijn teamgenoten, waaronder landgenoot Shaquille Stein, op tegen het Inter Miami van sterspeler Lionel Messi.
De twee teams treffen elkaar op 6 maart (Miami) en 13 maart (Kingston) in de achtste finale van de Concacaf Champions Cup. Inter Miami kwalificeerde zich voor de laatste zestien door in de eerste ronde Sporting Kansas City van zich af te schudden.
Na op 19 februari de heenwedstrijd met 1-0 te hebben gewonnen, zegevierde Inter Miami dinsdagavond op eigen veld met 3-1 over de club uit Kansas City. Messi scoorde, net als een week eerder, opnieuw, terwijl ook teamgenoten Tadeo Allende en Luis Suárez het net vonden.
Inter Miami stond bij rust al met 3-0 voor, waardoor het tegendoelpunt van José Rodríguez in de 63e minuut niet meer was dan een eretreffer. Arbiter Ismael Cornejo uit El Salvador floot de wedstrijd af in de vierde minuut van de blessuretijd.
In tegenstelling tot Inter Miami hoefde Cavalier niet uit te komen in de eerste ronde van de Champions Cup. De Jamaicaanse club stelde zijn plek in de achtste finale veilig door vorig jaar kampioen van de Concacaf Caribbean Cup te worden. In december werd Cibao uit de Dominicaanse Republiek verslagen.
Een jaar eerder bereikte Cavalier ook al de finale van de Caribbean Cup. In de eindstrijd moest het team echter zijn meerdere erkennen in Robinhood, de voormalige club van Rigters. De 25-jarige aanvaller scoorde ook in die finale.
Intussen heeft Rigters al twee wedstrijden achter de rug met Cavalier. Op 20 februari verloor het team met 2-1 van Harbour View, maar zondag herstelde Cavalier zich met een 2-1 zege op Chapleton.
Rigters speelde tegen Harbour View in de eerste helft mee en kwam tegen Chapleton in de 28e minuut in het veld voor teamgenoot Shamar Watson.
- OKB beëdigt toezichthouders..
- Stichting betreurt diefstal buste Trefossa en roept op tot …..
- President hoort zorgpunten radio- en tv-eigenaren aan..
- Santokhi bijgepraat over projecten Suriname-India..
- Nieuw team moet zorgpunten Vereniging Radio- en Televisiebe…..
- Parmessar: “Wetsvoorstel over collectieve rechten is een ve…..
- Hoger beroep Hoefdraad opnieuw uitgesteld, laatste kans voo…..
- OKB beëdigt toezichthouders verkiezingen..
- OW verricht werkzaamheden aan Jagtlustsluis in Commewijne..
- ‘Wij hopen dat we beeld Trefossa terugvinden’..
- Jamilhio Rigters treft Messi in Concacaf Champions Cup..
- Maatschappelijke organisaties geven sterk signaal: Stop de …..
- ‘Kansen creëren en zorgen dat jongeren hier een toekomst zi…..
- Inheemsen uit Zuid-Suriname krijgen capaciteitstraining..
- SDU en samenwerkende partijen sluiten zich aan bij OPTSU..
- Inbreker doodgeschoten bij poging inbraak..
- Inbreker doodgeschoten door ondernemer..
- De prijs van etnische haat..
- SDU met samenwerkende partijen sluit zich aan bij OPTSU..
- De ziel van een natie..
- Inbreker dodelijk geraakt bij poging inbraak..