door Marinio Balsemhof
PARAMARIBO — “Happy to make my debut at my new club Cavalier Football Club”. Zo schreef de 25-jarige Surinaamse aanvaller Jamilhio Rigters donderdagavond over zijn debuut bij Cavalier FC, die uitkomt in de Jamaican Premier League.
De linkspoot, die onlangs de Surinaamse voetbalkampioen Robinhood verliet, begon tegen Harbour View FC gelijk in de basis. Echter, het was niet de ideale start voor zijn buitenlands avontuur. “But that’s part of football. Head up to the next game”, schreef hij op social media.
“Dankzij Robinhood ben ik de man en voetballer geworden die ik nu ben”
Cavalier FC ging met 0-1 ten onder door een doelpunt van Garth Stewart in de zesde minuut. Rigters werd in de rust gewisseld. Op zijn plaats kwam landgenoot Shaquille Stein. De 24-jarige aanvaller, die in Suriname voor Inter Wanica speelde, maakte dit seizoen al acht goals. De volgende wedstrijd van Cavalier FC is zondag tegen Chapelton Maroons.
Dankbaar
Rigters speelde vijf seizoen bij Robinhood waarmee hij als aanvoerder in en buiten Suriname prijzen pakte. Ook haalde hij vaak de eindselectie van Natio.
De aanvaller speelt met rugnummer 25 bij zijn nieuwe ploeg. Hij sprak zijn dank uit aan Brian Elshot, die een bijdrage heeft geleverd aan de overstap Surinaamse international naar de huidige nummer drie van Jamaica.
De linkeraanvaller sprak kort vóór vertrek ook zijn dank uit aan de recordkampioen van Suriname. “Dankzij jullie ben ik de man en voetballer geworden die ik nu ben. Daarvoor ben ik Robinhood voor eeuwig dankbaar.”
- VIDS spreekt afkeuring uit over bijeenkomst presidentiële c…..
- Minister Landvreugd stemt in met teruggave perceel Paramari…..
- ZOUT IN DE WONDEN EN ZAND IN DE OGEN..
- President Guyana roept Suriname op tot snelle voorbereiding…..
- Landvreugd zal perceel teruggeven aan de Staat..
- Werkgroep bezig met activiteiten voor 50 jaar Srefidensi..
- ‘The Spirit of Matawai’-zepen in de maak..
- Dambond start sneldamkampioenschap..
- Kanhai: Geen bewijs dat ‘Bordo’ cocaïne heeft ingevoer…..
- Minister Mathoera: Nationaal Leger focust zich weer op kern…..
- Nieuw kiesstelsel ‘onbekend’ in delen Boven-Surinamegeb…..
- Strengere controle op buitenlandse werknemers..
- Dinotha: ‘De afdeling doet heel hard hun best’..
- Training kandidaat-stembureauleden gestart..
- De hele dag regenachtig..
- Mac Andrew gaat zich na regeertermijn focussen op uitdaging…..
- Meteodienst: Mogelijk kortdurende, zware buien in kustgebie…..
- Granaatexplosie in café Grenoble: twaalf gewonden..
- Ook ex-leden Jungle Commando kloppen aan bij president..
- Franklin Ettire Buyne (92) Paramaribo Suriname 4-2-2025..
- Patricia Chan-A-Hung (58) Nederland 9-2-2025..