De politie heeft de 39-jarige A.G. aangehouden wegens mishandeling en vernieling in Moengo. Tegen haar was aangifte gedaan en na intensief opsporingswerk kon A.G. uiteindelijk in de kraag worden gevat.
Volgens de aangeefster was zij op 20 mei bezig met het filmen van een activiteit van de politieke partij ABOP op de kruising van de Mahonylaan en de Tjemaralaan te Moengo, toen zij plotseling van achteren werd aangevallen door de verdachte. De vrouw beschuldigde haar ervan een relatie te hebben met haar partner en sloeg daarbij de twee mobiele telefoons van de aangeefster kapot.
Daar bleef het niet bij. De verdachte viel de vrouw ook fysiek aan en sloeg haar met een paraplu, waardoor het slachtoffer pijn opliep. Dankzij de snelle tussenkomst van omstanders kon de situatie onder controle worden gebracht en wist de aangeefster zich naar het politiebureau van Albina te begeven.
De politie verstrekte haar een visum voor medische behandeling en onderzoek bij een arts. Het is de politie gelukt om A.G. uiteindelijk in de kraag te vatten. Na overleg met het Openbaar Ministerie is zij in verzekering gesteld.
Het onderzoek in deze zaak duurt voort.
- Soeropawiro: ‘Er waren veel onduidelijkheden’..
- Minister Landveld wil strengere controle op busdiensten en …..
- Financiën en Planning waarschuwt voor fake Facebookaccount …..
- Parlement stemt met Santokhi af over toelating als lid..
- Kantonrechter beslist woensdag over voorlopige vrijlating K…..
- Steekincident na rouwzitting: verdachte in verzekering gest…..
- Registratie en verlenging vuurwapenvergunning voortaan voll…..
- Afzwaaiend politiebaas Isaacs: functie korpschef lijkt een …..
- Twee mannen in Albina aangehouden voor seksueel misbruik mi…..
- President Simons stuit op onbekende kabinetten in Nickerie …..
- Vertrekkend politiebaas Bryan Isaacs: “Korpschef is een spe…..
- Man misbruikt minderjarige pleegdochter met collega..
- Nieuwe commissie voor Surinaamse deelname aan Carifesta XV …..
- Twee verdachten aangehouden voor seksueel misbruik minderja….
- Baitali wil meedenken over snelle verbetering Van ’t Hogerh…..
- Heilige auto’s..
- Leiding Korps Politie Suriname overgedragen aan commissaris…..
- Nog twee ontsnapte gevangenen gepakt..
- LELIJK OP DE NEUS KIJKEN…..
- Vrouwelijke sportbestuurders..
- AVO-directeur Poese: AVO-diploma’s hebben wel bestaansrec…..