De kantonrechter heeft een jaloerse echtgenoot, S.G., veroordeeld tot een gevangenisstraf van 24 weken, waarvan 22 weken voorwaardelijk met aftrek en een proeftijd van 2 jaar. Daarnaast beval de magistraat dat de inbeslaggenomen telefoon aan de echtgenote teruggegeven wordt. In zijn laatste woord gaf S.G. aan dat zijn vrouw thans weer samen met hem wil wonen, maar dat hij daarover nog zal nadenken.
Verder gaf hij aan dat hij spijt had van de mishandelingen van zijn vrouw. Het koppel heeft twee jaar samengewoond en heeft een baby, maar op een gegeven moment verhuisde de vrouw naar haar ouderlijk huis omdat ze stelselmatig door haar vriend werd mishandeld als hij onder invloed was van alcohol.
Zij zou eerder aangifte hebben gedaan op het politiebureau te Kwatta, maar er kwam niets van terecht. Daarvoor deed ze aangifte op bureau Santodorp en toen werd S.G. door de politie aangehouden.
Op 3 juli 2024, ’s nachts, lag ze te slapen toen S.G. thuis bij haar vader kwam om haar persoonlijke documenten te brengen. Op een gegeven moment vroeg hij aan de vrouw waar haar mobiele telefoon was en hoe het kwam dat ze hem met een nieuw nummer appte, waarop de vrouw hem geen antwoord gaf.
Ze had hem eerder op de hoogte gesteld dat ze een nieuwe vriend had. S.G. ging op zoek naar de telefoon en toen hij die vond, begon hij haar berichten te lezen. Hij merkte dat de vrouw in contact stond met een man en begon hij tekeer te gaan, brak de telefoon en mishandelde de vrouw, daarbij de uitlating doende: ‘Tide mo kir yu’ . Door de vuistslag die ze in haar gezicht kreeg, viel ze achterover.
De mishandeling ging door, maar ze wist zich te bevrijden en rende naar haar vader voor hulp. De vrouw liep een zwelling op aan haar rechteroog en er waren striemen aan haar hals doordat S.G. haar in een wurggreep had vastgehouden. Ze moest worden behandeld door een oogarts.
S.G., die werd aangehouden door de politie, heeft verklaard dat hij en het slachtoffer nog steeds een relatie hebben, maar dat ze apart wonen omdat zij en zijn moeder niet met elkaar op konden schieten.
Daarnaast vond hij dat ze tegen hem loog over het feit dat hij eerder door de politie is aangehouden. Hij bekende wel de mobiele telefoon van haar kapot te hebben gemaakt, omdat hij tot de ontdekking kwam dat ze een buitenechtelijke relatie onderhield met een andere man.
Wat hem bozer gemaakt zou hebben, is het feit dat ze een zuigzoen had. Hierop kwam hij op de zitting terug en bekende zijn ex-vriendin eerder twee keer mishandeld te hebben en aangesproken te zijn door de politie.
- Onderwijs binnenland en verkiezingen hoog op agenda van vp …..
- President Santokhi en IMF-delegatie bespreken uitdagingen e…..
- Bewolking en wat regen op deze vrijdag..
- Strengere controle op illegale arbeid in Suriname..
- RTL Nieuws-correspondent Sophie van Leeuwen vrijgelaten in …..
- Krijgsraad verwelkomt twee nieuwe leden..
- Trumps ontmanteling van USAID stremt zuurstof- en hiv-medic…..
- Ramadhin twijfelt aan ethische gedragscode NDP door ongefun…..
- Meteodienst: Kans op lichte buien..
- Joodse Gemeenschap Verzet Zich Tegen Etnische Zuivering in …..
- Vicepresident Brunswijk: “President Santokhi stopte brandst…..
- Parmessar: VKI enig lab voor keuring voedsel uit India..
- Kantonrechter oordeelt: CBB moet homo-stellen inschrijven i…..
- BESCHOUWING — Hoogmoed in boekvorm..
- Verontwaardiging over negatief advies dc Kabalebo op gemeen…..
- Bouw van twee high-rise overheidsflats in voorbereiding..
- Amoksi: Anti-corruptie wet in lijn brengen met VN-verdrag..
- Regeringsraad stelt financiële middelen beschikbaar voor ge…..
- Zanger Lava veert sterk terug met ‘Konde’..
- Krijgsraad twee nieuwe leden rijker..
- Dwangsommen tegen GBB lopen op tot in de miljoenen..