President Chan Santokhi heeft vandaag zijn 66e geboortedag gevierd. Zijn grootste wens is dat er eenheid, vrede en liefde is tussen alle Surinamers. De president grapt ook dat hij liever 48 uren in een dag had om meer werk te kunnen verzetten. ‘Want ik wil nog zoveel doen’, aldus het staatshoofd. Voor wat zijn regeerbeleid betreft, zegt Santokhi dat ‘het begint te lopen’. De communicatie naar het volk moet beter. Hij benadrukt dat de gebrachte offers niet voor niets waren. ‘It’s time to give back’, zegt de president.
Na de harde hervormingsmaatregelen is het tijd dat de groeifase merkbaar wordt. Op zijn verjaardag heeft hij een bijzonder drukke agenda gehad. In de ochtend vond de opening van een nieuwe Trimbaan te Lelydorp plaats. Hierna is hij bij de doorstart van de bouwactiviteiten van het nieuwe hoofdbureau van politie geweest en heeft hij de aftrap gedaan van het nieuwe voedselprogramma van de regering en het Pres Passion Stimulus Package bij de Melkcentrale. Ook de lancering van het pocketboek ‘Verworvenheden 2020-2025 -Stap voor stap naar een beter morgen’ was deel van zijn planning.
Vandaag zal de president schoolbezoeken afleggen. Hij zal OS Lelydorp en de Henry Hassankhan Scholengemeenschap bezoeken alwaar er, onder andere, de oplevering van een nieuwe ICT-lokaal door hem zal worden verricht. Santokhi zal ook sportpakketten uitreiken aan diverse buurtorganisaties te Geyersvlijt.
- Vijandige alliantie of gebroken dromen..
- SURINAME HEEFT GROEIPOTENTIE DANKZIJ OLIE & GAS..
- WELKE HOOP IS ER VOOR BIZA?..
- Minister ROS praat met Bond ABP ROS..
- Bedrijfsleven en EAS bespreken de toekomst van de energiese…..
- Serie-inbreker gearresteerd: verdachte vast na meerdere die…..
- Nieuwe politieke cultuur..
- Regering schendt betalingsafspraken met CBvS..
- ILO en VSB evalueren Decent Work Country Programme..
- AFTOCHT..
- DE STEMBUS VRAAGT NIET OM BEWIJS..
- SURGE-programma versterkt productiecapaciteit fruitverwerki…..
- Regio West vergroot slagkracht met ME-groep..
- Vrijheidsstrijder Boni krijgt eigen zaal in Suriname Museum..
- The Woman Next Door stimuleert samenwerking en communicatie…..
- BEP en Franse ambassdeur bespreken gezamenlijke uitdagingen..
- Instituut voor Marron- en Inheemse Studies voorgesteld voor…..
- Jaarlijks bijkans 30 nieuwe lepragevallen in Suriname..
- Ook op deze zondag veel regen..
- ‘Trump fel in telefoongesprek met Deense premier over Groen…..
- Korpschef sluit ME-training in regio west af met speedmars..