President Chan Santokhi heeft vandaag zijn 66e geboortedag gevierd. Zijn grootste wens is dat er eenheid, vrede en liefde is tussen alle Surinamers. De president grapt ook dat hij liever 48 uren in een dag had om meer werk te kunnen verzetten. ‘Want ik wil nog zoveel doen’, aldus het staatshoofd. Voor wat zijn regeerbeleid betreft, zegt Santokhi dat ‘het begint te lopen’. De communicatie naar het volk moet beter. Hij benadrukt dat de gebrachte offers niet voor niets waren. ‘It’s time to give back’, zegt de president.
Na de harde hervormingsmaatregelen is het tijd dat de groeifase merkbaar wordt. Op zijn verjaardag heeft hij een bijzonder drukke agenda gehad. In de ochtend vond de opening van een nieuwe Trimbaan te Lelydorp plaats. Hierna is hij bij de doorstart van de bouwactiviteiten van het nieuwe hoofdbureau van politie geweest en heeft hij de aftrap gedaan van het nieuwe voedselprogramma van de regering en het Pres Passion Stimulus Package bij de Melkcentrale. Ook de lancering van het pocketboek ‘Verworvenheden 2020-2025 -Stap voor stap naar een beter morgen’ was deel van zijn planning.
Vandaag zal de president schoolbezoeken afleggen. Hij zal OS Lelydorp en de Henry Hassankhan Scholengemeenschap bezoeken alwaar er, onder andere, de oplevering van een nieuwe ICT-lokaal door hem zal worden verricht. Santokhi zal ook sportpakketten uitreiken aan diverse buurtorganisaties te Geyersvlijt.
- Jaardagwens Santokhi: eenheid, vrede en liefde tussen alle …..
- NPS door Onafhankelijk Kiesbureau ingeschreven..
- Buitenlandse MMA-sites: ‘Bigi Boy’ uit UFC gezet..
- Breaking: ‘Bigi Boy’ na verlies bedankt door UFC..
- Geheime Saamaka-kaart onthult eeuwenoude kennis en bedreigi…..
- Leerlingen met auditieve beperking krijgen studie aangebode…..
- Vistekort Nickerie: Schaarste drijft prijzen op..
- Narcotica Brigade houdt landelijke surveillance..
- Politiebureau Nieuwe Haven wordt vernoemd naar vermoorde in…..
- Spanningen en Strategische Bewegingen in Noord-Amerika..
- Man uit Minnesota voor de Tweede Keer Veroordeeld voor Moor…..
- Buitenlands avontuur lonkt voor Robinhood-spelmaker Rigters..
- Kanye Doorbreekt Stilte na Ophef over Grammy’s**..
- Total positief over obligatie van Staatsolie..
- Santokhi verzekerd van aanwezigheid bij oplevering hoofdbur…..
- OPEC+ houdt vast aan oliebeleid, negeert Amerikaanse overhe…..
- Landelijke surveillance en roadblocks van de afdeling Narco…..
- CBB-directeur uit bezorgdheid over lage registratie voor ki…..
- Chan Santhokhi: ‘Plenty, plenty food for everyone’..
- Somohardjo vreest zwart geld in de politiek..
- Staatsolie opent inschrijving voor GranMorgu-investering..