Het kantoor van premier Netanyahu heeft bevestigd dat Israël milities in Gaza bewapent in de strijd tegen Hamas. Dit komt na onthullingen van oppositielid en ex-minister van Defensie Avigdor Lieberman, die stelt dat Israël grote hoeveelheden wapens heeft geleverd aan criminele bendes in Gaza, die hij omschrijft als “effectief ISIS”.
Lieberman verklaarde in een interview met de Israëlische publieke omroep dat Netanyahu, net zoals hij vroeger Hamas steunde als tegenwicht tegen de Palestijnse Autoriteit, nu nieuwe gewapende groepen ondersteunt om Hamas te verzwakken.
“Israël heeft op Netanyahu’s bevel aanvalsgeweren en handvuurwapens aan criminele clans in Gaza gegeven,” zei Lieberman. “Ik betwijfel of het Veiligheidskabinet hiervan op de hoogte was. Er is geen garantie dat deze wapens niet ooit tegen Israël worden gebruikt.”
Netanyahu’s kantoor reageerde met de verklaring dat “Israël diverse methoden gebruikt om Hamas te verslaan, op advies van de veiligheidsdiensten.”
- Brunswijk: “Na bespreking van bezwaren over functieverdelin…..
- Hoogste orgaan NDP akkoord met posities partij en samenwerk…..
- A20, DOE en PRO krijgen mandaat voor coalitiedeelname..
- Man kapt kokosboom zonder toestemming: schade aan elektrici…..
- RUSTDAG RUSTIG RESPECTEREN..
- Waarom sommige mensen de pijn van anderen bespotten..
- Misverstanden, verdraaiingen en het verdriet van een broods…..
- PRO kiest voor regeringsdeelname met A20: “Niet meedoen is …..
- Politieke partijen hebben mandaat om samen te werken met ND…..
- PRO-leden stemmen in met coalitiedeelname A20..
- Suriname krijgt zijn eerste vrouwelijke president..
- Gezochte zanger O.T. Puur opgepakt met illegaal vuurwapen..
- Rechtszaak SPSB wordt eind juni vervolgd met getuigenverhoo…..
- TIJD VOOR EEN NEUTRALE PRESIDENT?..
- SURINAME VERDIENT BETER DAN VERDEELDHEID..
- Treurig..
- OKB: “Te veel ongeregeldheden bij stembureaus zorgen voor o…..
- Partijstructuren NPS steunen deelname aan nieuwe coalitie..
- NPS neemt sleutelposities op zich in nieuwe coalitie..
- Spoedcongres NPS geeft unaniem mandaat voor coalitiedeelnam…..
- Brunswijk: Ik ga vanavond honderd procent tekenen..