Hoofdcommissaris van politie Bryan Isaacs, die de afgelopen zestien maanden diende als korpchef, heeft op maandag 11 augustus afscheid genomen van het personeel. Onder leiding van de politiekapel en in aanwezigheid van hoge politieofficieren, droeg Isaacs de leiding over aan commissaris Melvin Pinas. Isaacs is ter beschikkings gesteld van de minister van Justitie en Politie. Tegenover ABC Online Nieuws zei hij dat hij met opgeheven hoofd en met een gevoel van oprechtheid, de dienst van korpschef zal verlaten. “Ik heb achttien jaar gediend in verschillende functies, met verschillende verantwoordelijkheden, en de afgelopen zestien maanden als korpschef bij het Korps Politie Suriname. Het is inderdaad verlopen op een manier, die ik niet had gewild, maar ik moet mij er helaas bij neerleggen”, aldus Isaacs.
Hij heeft volgens protocol de overdracht gedaan. Het overdrachtsprotocol bevatte diverse relevante documenten, waaronder het jaarverslag van 2023 en 2024, de inventaris van de voertuigen, de financiële situatie en andere stukken. Hiermee wenste hij, dat het nieuw leidinggevend team een goede start zal hebben.
Over de afgelopen zestien maanden zei Isaacs: “Het was een mooie periode. Ik kijk terug op een bijzondere en uitdagende reis. Ik heb veel verantwoordelijkheid gedragen, en dat heb ik altijd met een sterk gevoel voor rechtvaardigheid gedaan.”
Bedanken is vaak een zakelijke formaliteit, maar er waren toch mensen uit het korps aanwezig om de korpschef te bedanken. “Dat waardeer ik enorm. Het is een waardevolle ontvangst. Toch mogen emoties nooit de boventoon voeren. We zijn professionals, en we handelen daar ook naar”, aldus Isaacs.
The post Isaacs: ‘Het is verlopen op een manier, die ik niet had gewild’ ..
- Herstructurering en strengere controle binnen ministerie SO…..
- President Simons beëdigt nieuwe Staatsraad..
- Aanvang begrotingsbehandeling op dinsdag 12 augustus..
- Acht jaar voor doodslag op oom..
- Monorath: ‘Wat niet goed is, hoort er niet bij’..
- Vakbond Newmont vraagt VWA tot zorgvuldige beoordeling voor…..
- Ministersteam voltallig met beëdiging Onderwijsminister Cur…..
- Rechter legt 8 jaar op voor doden van oom met houten balk..
- Stock Market Game traint duizenden Caribische jongeren in f…..
- Irma Cecilia Reding (81) Almere 1-8-2025..
- Carmen Vriesde (62) Paramaribo – Suriname 1-8-2025..
- Herdenking 135 jaar Javaanse Immigratie op het Onafhankelij…..
- DNA-lid Karta-Bink pleit voor rechtvaardige beloningsstruct…..
- Guillaume Helberg..
- Chef-staf Akiemboto: ‘Mijn focus is vanaf nu op de toekomst…..
- Geen bevel van minister Misiekaba voor verwijdering dakloze…..
- Ontheffing topfunctionarissen Financien vanwege nieuwe inzi…..
- Minister Huur start oriëntatie met Directie Duurzame Ontwik…..
- Diplomaten die terug worden geroepen zullen worden ingezet..
- ‘Moeder Suriname’ bekroond met Kristallen Film na 10.000 bi…..
- OAS wijst beschuldigingen van corruptie en machtmisbruik Ra…..