Iran heeft raketten en ander militair materieel in gereedheid gebracht voor een mogelijke aanval op Amerikaanse bases in het Midden-Oosten, mocht de Verenigde Staten zich aan de zijde van Israël mengen in de strijd tegen Iran. Dit meldt The New York Times, die zich baseert op informatie van Amerikaanse functionarissen met toegang tot inlichtingenrapportages.
Volgens de berichtgeving heeft de VS inmiddels tientallen tankvliegtuigen naar Europa gestuurd. Deze toestellen kunnen Amerikaanse jachtvliegtuigen bijtanken die ingezet worden ter bescherming van militaire bases of ter ondersteuning van aanvallen op Iraanse nucleaire installaties.
De bezorgdheid binnen de Amerikaanse regering over een verdere escalatie van de oorlog neemt toe. The New York Times meldt dat Israël druk uitoefent op het Witte Huis om militair in te grijpen. Bronnen laten weten dat het vrijwel zeker is dat de Houthi’s opnieuw schepen in de Rode Zee zullen aanvallen, mocht de VS besluiten om de Iraanse nucleaire installatie Fordo aan te vallen.
- Projectleider Jorrit Beerens: ‘Een coach is nooit uitgeleer…..
- CBvS: Koersdruk gevolg van sentiment en onzekerheid..
- Eindtoernooi WK-voetbal..
- Euro boven SRD 45 bij cambio’s, dollar stijgt ook..
- Suriname Pageant Collectief opgericht..
- De koers van het wantrouwen..
- Operatie Delta Force: Achttien bromfietsen en één voertuig …..
- Operatie Delta Force en gemengd politieteam treden op tegen…..
- Herdenking 180 jaar Boeroes in Suriname..
- Soekidjo Sasmiardja..
- Shata werkt samen met internationale influencers om toerism…..
- De verkiezing van de president in Suriname: een tikkende ti…..
- Monument uit 1926 krijgt nieuw leven als Petrus Donders Jeu…..
- Swit Firi is na een stilte van bijna een jaar terug..
- Zeven finalisten voor tweede editie Nyun Sten Festival..
- Monteur verdacht van verduistering en wanprestatie..
- Nieuw S.B.W. als product van de Nederland-Caribisch-Surinaa…..
- ‘Verkiezingsuitslag bevestigt morele antagonistische tegens…..
- LVV Women in Agriculture Beurs gehouden in Nickerie..
- ‘Informatie moet makkelijk toegankelijk zijn voor leerlinge…..
- Minister Dasai: “We kunnen niet alle milieuproblemen binnen…..