Iran heeft raketten en ander militair materieel in gereedheid gebracht voor een mogelijke aanval op Amerikaanse bases in het Midden-Oosten, mocht de Verenigde Staten zich aan de zijde van Israël mengen in de strijd tegen Iran. Dit meldt The New York Times, die zich baseert op informatie van Amerikaanse functionarissen met toegang tot inlichtingenrapportages.
Volgens de berichtgeving heeft de VS inmiddels tientallen tankvliegtuigen naar Europa gestuurd. Deze toestellen kunnen Amerikaanse jachtvliegtuigen bijtanken die ingezet worden ter bescherming van militaire bases of ter ondersteuning van aanvallen op Iraanse nucleaire installaties.
De bezorgdheid binnen de Amerikaanse regering over een verdere escalatie van de oorlog neemt toe. The New York Times meldt dat Israël druk uitoefent op het Witte Huis om militair in te grijpen. Bronnen laten weten dat het vrijwel zeker is dat de Houthi’s opnieuw schepen in de Rode Zee zullen aanvallen, mocht de VS besluiten om de Iraanse nucleaire installatie Fordo aan te vallen.
- Pop Jawa-legende Oesje Soekatma was meer dan een muzikant..
- Plantagebesturen Para nemen zelf vuilophaal over na wekenla…..
- GEDOGEN IS NIET GRATIS..
- Jules Fernandes: ‘De Ouderkamer is een plek van hoop, steun…..
- Uitslag ressortraden vandaag bekend in vier districten..
- Verklaring BEP Marowijne over het bootongeluk Marowijnerivi…..
- Nog meer onweersbuien voorspeld..
- 27 Palestijnen die op noodhulp wachtten gedood, getuigen wi…..
- MAGDA DENISE (Maggie) NESLO-DORS (85) Amsterdam 31-5-2025..
- Val kabinet-Schoof zet Nederland op weg naar nieuwe verkiez…..
- Hesdy Pigot verduidelijkt deelname NPS aan toekomstige rege…..
- Ook lichamen vier vermiste opvarenden Marowijnerivier gebor…..
- Gewapende beroving in Paramaribo: Schoten gelost..
- Column: Regeringsformatie, de NPS en onze mensenrechten..
- Parmessar voorzitter eerste vergadering nieuwe DNA..
- Karin Refos: ‘Ik heb niet gesloopt!’..
- A20-kandidaat-minister vindt gesprekken met Simons hoopgeve…..
- Levens: ‘Etniciteit mag geen rol spelen’..
- Karin Refos: “Pertinente leugen dat ik sloop heb voor…..
- Regionaal seminar richt zich op veiligheid en milieu in Car…..
- Alle 7 lichamen bootongeval geborgen..