Donatie aan Lions en Leo Clubs
Op 8 juni 2025 vierde dhr. Widjai Sardjoe zijn 60ste verjaardag en zijn levenswerk, Intervast Suriname NV, haar 25-jarig jubileum. Om deze bijzondere mijlpalen niet onopgemerkt voorbij te laten gaan en de samenleving te laten meegenieten van dit feest, werd een financiële donatie van SRD 1.650.000,- (één miljoen zeshonderdvijftigduizend Surinaamse dollars) gedaan. Met deze bijdrage ondersteunden zij het waardevolle werk van de Lions- en Leo Clubs en hun vrijwilligers, zodat zij hun belangrijke activiteiten konden voortzetten.
In Suriname zijn er momenteel 14 Lions Clubs en 7 Leo Clubs actief. Binnen deze clubs speelde de Lions Club Kwatta een speciale rol voor dhr. Sardjoe. Hij had namelijk het voorrecht om hier 19 jaar lang verschillende functies te vervullen, waaronder twee jaar als voorzitter. Zo droeg hij zijn steentje bij aan tal van sociale, vruchtbare en memorabele projecten.
Intervast Suriname NV en dhr. Sardjoe hadden grote waardering voor de inzet van alle Lions Clubs. Met deze donatie hoopten zij bij te dragen aan nog meer positieve veranderingen voor Suriname en haar samenleving.
- Eerste steen gelegd voor nieuwe werkplaats Matoekoe..
- VN: Recordaantal mensen ontheemd door geweld in Haïti..
- Einde onzekerheid Surinaamse oud-Nederlanders in zicht..
- VHP-assembleelid Ramsukul eist dat de regering de missive o…..
- Internationale energie-expert Arick Wierson bezoekt Surinam…..
- Overgangsregering geconfronteerd met wanbeleid in de veetee…..
- Ramsukul: regering moet missive dienstvoertuigen intrekken..
- Regering-Santokhi keurt project van ruim US$ 27 miljoen goe…..
- Chan is gewoon Chan, punt...
- Gajadien: Regering moet besluit overkopen staatsvoertuigen …..
- Hassankhan: verzoek van VHP aan OKB moet met korreltje zout…..
- Veel regeringsmissiven uitgelekt..
- Te veel reizigers negeren cashlimiet: OM waarschuwt opnieuw..
- President Santokhi keurt miljoenenproject goed voor schoonm…..
- President Santokhi tekent missive: regeringsleden mogen die…..
- Uitgelekte missives president Santokhi leiden tot felle kri…..
- Valse start..
- OM waarschuwt: uitvoer van meer dan US$ 10.000 blijft straf…..
- OM eist 8 jaar cel en geldboetes tegen 9 verdachten in coca…..
- Officier van Justitie treedt hard op tegen 546 kilo cocaïne…..
- 8 jaar cel geëist voor georganiseerde drugssmokkel via SLM-…..