Een inbraak bij een van de units van Telesur in Apoera heeft geleid tot ernstige verstoringen in de internetvoorzieningen in het gebied. De inbraak, die plaatsvond op zaterdag 8 maart 2025, resulteerde in de diefstal van waardevolle apparatuur en opzettelijke schade aan internetapparatuur.
Telesur heeft de gemeenschap geïnformeerd over het incident en biedt zijn oprechte excuses aan voor het veroorzaakte ongemak. Het bedrijf werkt hard aan het herstellen van de schade en het zo snel mogelijk hervatten van de dienstverlening.
De leiding van het telecommunicatiebedrijf begrijpt de overlast die deze diefstal heeft veroorzaakt voor klanten, maar doet er alles aan om de schade zo snel mogelijk te herstellen. Er is aangifte gedaan bij de justitiële autoriteiten in Apoera en Telesur werkt samen met hen om de daders te achterhalen.
Het bedrijf neemt de inbraak zeer serieus en zal maatregelen nemen om zulke incidenten in de toekomst te voorkomen.
- Terrorisme en hoe je dit gevaar het hoofd kunt bieden..
- SDU, PVRS en DNW sluiten zich aan bij OPTSU..
- Stembiljet wordt na kandidaatstelling officieel gepresentee…..
- Alle werkarmen in nieuw hoofdkantoor, effectiever en doelma…..
- Vaste communicatiestrategie ontbreekt bij instroom politier…..
- Roadmap noodzakelijk voor toekomstige ontwikkelingen..
- Het CHS weer voltallig na uittreden leden..
- Jaarinflatie in januari 9.8%..
- Tuchtstraf voor politieagenten om groepsseks in diensttijd..
- Droog weer met wat bewolking..
- 53-jarige bromfietser dood na aanrijding..
- Trump: importheffingen op Mexico en Canada vanaf 4 maart va…..
- Nicaragua trekt zich terug uit VN-Mensenrechtenraad..
- Tweedaagse training voor de media over mentale gezondheid e…..
- Man dood aangetroffen in bushuisje..
- Gearresteerd als Kind en Teruggekeerd met Grijze Haren… Gaz…..
- Eerste zege SCVU 2 in basketbalcompetitie..
- Politie houdt 3 verdachten aan voor plundering winkel..
- Landvreugd kondigt vooruitgang aan in verkiezingsvoorbereid…..
- Gepensioneerden SLM gedupeerd..
- Del Castilho ziet functie assembleevoorzitter wel zitten..