Een inbraak bij een van de units van Telesur in Apoera heeft geleid tot ernstige verstoringen in de internetvoorzieningen in het gebied. De inbraak, die plaatsvond op zaterdag 8 maart 2025, resulteerde in de diefstal van waardevolle apparatuur en opzettelijke schade aan internetapparatuur.
Telesur heeft de gemeenschap geïnformeerd over het incident en biedt zijn oprechte excuses aan voor het veroorzaakte ongemak. Het bedrijf werkt hard aan het herstellen van de schade en het zo snel mogelijk hervatten van de dienstverlening.
De leiding van het telecommunicatiebedrijf begrijpt de overlast die deze diefstal heeft veroorzaakt voor klanten, maar doet er alles aan om de schade zo snel mogelijk te herstellen. Er is aangifte gedaan bij de justitiële autoriteiten in Apoera en Telesur werkt samen met hen om de daders te achterhalen.
Het bedrijf neemt de inbraak zeer serieus en zal maatregelen nemen om zulke incidenten in de toekomst te voorkomen.
- DC’s geïnformeerd over werkzaamheden..
- Politieke partijen op vrouwendag..
- Flora en Leo Victor delen punten..
- Statement tegen misinformatie, sensatiejournalistiek en sti…..
- Impact vrouwelijke leiders binnen Diplomatie..
- ABOP benadrukt op Internationale Vrouwendag het belang van …..
- Misiekaba pleit voor duidelijke balans in grondenrechtenkwe…..
- Corantijn Corporate Finance & Advisory lanceert financi…..
- Regeringsraadsvergadering: Belangrijke goedkeuringen en pre…..
- Weer 8 maart..
- Europese landen steunen Arabisch plan voor wederopbouw Gaza..
- Protest Albert Ramdin..
- VHP: “Investeer in vrouwen, versnel de vooruitgang”..
- Intended choice for OAS Secretary-General: Suriname earlier…..
- Minister Amoksi: “Geen sprake van verkrachting, maar groeps…..
- Chevron heeft tot 3 april om uit Venezuela te vertrekken..
- Indiase ondernemers op zakenmissie in Suriname..
- Mooi dat je er bent, precies zoals je bent..
- Korps Politie Suriname investeert in buurtmanagement en pre…..
- Bedrijfsleven dringt aan op duurzame hervorming van de SER..
- Expo ‘Sungu Konde/Verzonken leven’: smadelijk verlies versu…..