Leden van internationale organisaties zoals, de Organisatie van Amerikaanse Staten (OAS), de Europese Unie (EU), CARICOM (de Caribische gemeenschap) alsook de Nederlandse- en Amerikaanse ambassade zullen optreden als observanten tijdens de verkiezingen op 25 mei 2025. Dat heeft Samseerali Sheikh-Alibaks, voorzitter van het Onafhankelijk Kiesbureau (OKB) meegedeeld tijdens een vergadering over de verkiezingen op het kabinet. Tot op heden staan 41 politieke organisaties in het register bij het OKB.
De directeur van Binnenlandse Zaken Mohamad Eskak, deelde mee dat een aanzienlijke groep mensen hun identiteitskaart niet heeft opgehaald. Het gaat het om ongeveer 13000 ID-kaarten, waarvan ongeveer 8000 kiesgerechtigden zijn. De komende dagen zal er zal speciale aandacht worden geschonken aan deze groep, zodat zij tijdig hun identiteitsbewijs kunnen ophalen. Dit zal geschieden middels voorlichting en bekendmakingen.
Biza-onderminister Maurits Hassankhan legde de nadruk op de vooruitgang in de binnenlanden. Meer dan de helft van de bevolking van het binnenland heeft inmiddels hun gegevens op de kiezerslijsten gecontroleerd, vergeleken met slechts 16,07% in het kustgebied. De onderminister zegt dat door de recente missies het binnenland juist een bevoorrechte positie heeft gehad.
- Paho: Regio moet toegankelijkheid tot essentiële kankermedi…..
- Praktijkcentrum Apoera opent in april na lange vertraging..
- Illegale vuilstortplaats Tapoeripastraat baart zorgen..
- Ramdin benadrukt vitale functie Amazonegebied..
- Toetreding PRO tot A20/DOE: Het electoraat vraagt bundeling..
- Vier vast wegens diefstal, verduistering, identiteitsfraude…..
- Ambassadeur Enill: Ramdin heeft kennis, ervaring en tools v…..
- VOJ Atjoni stelt studentenraad in voor betere schoolresulta…..
- Richano Santokhi wordt PVP-parlementskandidaat..
- MIDDELMATIG MIDDENBLOK..
- Veel regen en onweersbuien door de dag..
- Meteodienst: Lichte tot matige onweersbuien kustgebied en d…..
- Bronto Somohardjo verwijt minister Landvreugd van machtsmis…..
- Narcoticabrigade voert landelijke controles uit en neemt dr…..
- VES: Dubbel aantal patiënten moest behandeld worden met SRD…..
- Amazone-landen gaan eensgezind standpunt innemen op klimaat…..
- Trump geeft Musk opdracht USAID fors in te krimpen: ‘ongeke…..
- Lygia Orgine Moi-Thuk-Shung – Pinas (84) Amsterdam 30…..
- Frank Herman Faverey (67) Amsterdam 30-1-2025..
- NPS formeel ingeschreven in het openbaar register..
- VVD roept vooral mannen op zich kandidaat te stellen..