Leden van internationale organisaties zoals, de Organisatie van Amerikaanse Staten (OAS), de Europese Unie (EU), CARICOM (de Caribische gemeenschap) alsook de Nederlandse- en Amerikaanse ambassade zullen optreden als observanten tijdens de verkiezingen op 25 mei 2025. Dat heeft Samseerali Sheikh-Alibaks, voorzitter van het Onafhankelijk Kiesbureau (OKB) meegedeeld tijdens een vergadering over de verkiezingen op het kabinet. Tot op heden staan 41 politieke organisaties in het register bij het OKB.
De directeur van Binnenlandse Zaken Mohamad Eskak, deelde mee dat een aanzienlijke groep mensen hun identiteitskaart niet heeft opgehaald. Het gaat het om ongeveer 13000 ID-kaarten, waarvan ongeveer 8000 kiesgerechtigden zijn. De komende dagen zal er zal speciale aandacht worden geschonken aan deze groep, zodat zij tijdig hun identiteitsbewijs kunnen ophalen. Dit zal geschieden middels voorlichting en bekendmakingen.
Biza-onderminister Maurits Hassankhan legde de nadruk op de vooruitgang in de binnenlanden. Meer dan de helft van de bevolking van het binnenland heeft inmiddels hun gegevens op de kiezerslijsten gecontroleerd, vergeleken met slechts 16,07% in het kustgebied. De onderminister zegt dat door de recente missies het binnenland juist een bevoorrechte positie heeft gehad.
- Santokhi spreekt VN-topman en EU-chef over mondiale uitdagi…..
- Man krijgt levenslang voor moord op vriendin en haar ouders..
- Arena Politieke Partij krijgt financiële steun van Max Ghaz…..
- Documenten bestemd voor CHS van Arena Politieke Partij gest…..
- SVB: ‘Versterking organisatie met installatie onafhankelijk…..
- APP-voorzitter: “We gaan voor hygiënische politiek”..
- Verdachten in drugssmokkelzaak SLM-toestel gehoord..
- Inschrijven voor Staatsolie-obligatie kan vanaf USD 100/eur…..
- A20, DOE en PRO betalen gezamenlijk de waarborgsom; voorzit…..
- George Raymon D Mattos..
- D Mattos George Raymon..
- In 2025 worden vijf exploratieputten geboord in Surinaams z…..
- Caricom..
- Jeane Helene Leliënhof..
- OW-minister Nurmohamed: ‘Het was een wens van de NDP dat cr…..
- NDP klaagt Guyana aan bij Caricom: “Onrechtmatige handeling…..
- Brandstofprobleem KPS opgelost..
- Santokhi spreekt VN-topman en EU-chef over mondiale..
- Kasmiatoen – Tonia – Brandon-Nitiredjo..
- Bamboe potentieel: nieuwe kracht achter duurzame bouw..
- Presidentiële werkgroep ‘Platform Grondzaken’ ontvangt weke…..