De initiatiefgroep, bestaande uit acht personen die de lange onderhandelingen hebben gevoerd om te komen tot de samenwerking van partijen onder de naam OPTSU, heeft haar werk afgerond. Haar rol is uitgespeeld en de leden hebben verder geen politieke ambities.
De opdracht was om gelijkgerichte partijen bij elkaar te brengen en daarmee een serieuze optie te bieden voor de kiezers. Dit zei Iwan Poerschke namens de initiatiefnemers tijdens een nationaal congres, waarbij de samenwerking werd geproclameerd. De initiatiefgroep blijft op de achtergrond de samenwerking ondersteunen om de gestelde doelen te behalen.
Volgens Poerschke hebben de onderhandelaars volledig vertrouwen in de combinatie en zijn ze ervan overtuigd dat ze een alternatief zullen bieden voor de kiezers op 25 mei 2025. De vertegenwoordiger van de initiatiefgroep zei dat het volk duidelijk een keuze moet maken, omdat het anders volgens hem weer zal leiden tot een regering met een Nieuw Front- of NDP-signatuur.
OPTSU biedt zich nu aan om veranderingen door te voeren binnen het beleid. Hij vreest dat, als de kiezers onverschillig blijven of opnieuw voor het oude kiezen, het land op dezelfde plek zal blijven.
Poerschke is van mening dat het volk alles wat er de afgelopen 50 jaar is gebeurd, moet afwijzen. Er komt binnenkort een gezamenlijk verkiezingsprogramma dat aan de samenleving gepresenteerd zal worden.
- Business Summit Diaspora Suriname moet innovatie en investe…..
- Voetbaluitslagen van 4 februari 2025..
- El Salvador biedt aan om “gevaarlijke Amerikaanse criminele…..
- VN-rapporteur waarschuwt voor escalatie op Westelijke Jorda…..
- Ruim 600 bewoners krijgen veilig drinkwater dankzij innovat…..
- Steeds meer gevallen van kanker in Suriname..
- Wat is de bedoeling van Ahilia Welles?..
- Nieuw hoofdkwartier van politie dient als symbool voor hers…..
- Tien doden, meerdere gewonden bij schietpartij in Zweden..
- Waar is het OM? Oostburg heeft vorig jaar drie keer Bouters…..
- Voedselpakketten uit India ‘gewoon een business’..
- Geen aansluiting DA ’91 bij A20-DOE-PRO..
- Reactie Luchthavenbeveiliging op meldingen van ontvreemde s…..
- Volksgezondheid onderzoekt tekort medische zeep AZP..
- 3 dorpen Boven-Suriname voorzien van veilig drinkwater..
- BREAKING NEWS — Suriname geschorst door EITI, kans op afsch…..
- Adhin roept op tot eenheid binnen de NDP: “We hebben geen t…..
- DNA-voorzitter trekt aan de bel: wettelijke terinzage leggi…..
- Boebsingh Daniel Ramrattansing..
- Volksgezondheid op Wereld Kanker Dag: ‘We hebben elkaar nod…..
- India bewijst humaniteit..