De initiatiefgroep, bestaande uit acht personen die de lange onderhandelingen hebben gevoerd om te komen tot de samenwerking van partijen onder de naam OPTSU, heeft haar werk afgerond. Haar rol is uitgespeeld en de leden hebben verder geen politieke ambities.
De opdracht was om gelijkgerichte partijen bij elkaar te brengen en daarmee een serieuze optie te bieden voor de kiezers. Dit zei Iwan Poerschke namens de initiatiefnemers tijdens een nationaal congres, waarbij de samenwerking werd geproclameerd. De initiatiefgroep blijft op de achtergrond de samenwerking ondersteunen om de gestelde doelen te behalen.
Volgens Poerschke hebben de onderhandelaars volledig vertrouwen in de combinatie en zijn ze ervan overtuigd dat ze een alternatief zullen bieden voor de kiezers op 25 mei 2025. De vertegenwoordiger van de initiatiefgroep zei dat het volk duidelijk een keuze moet maken, omdat het anders volgens hem weer zal leiden tot een regering met een Nieuw Front- of NDP-signatuur.
OPTSU biedt zich nu aan om veranderingen door te voeren binnen het beleid. Hij vreest dat, als de kiezers onverschillig blijven of opnieuw voor het oude kiezen, het land op dezelfde plek zal blijven.
Poerschke is van mening dat het volk alles wat er de afgelopen 50 jaar is gebeurd, moet afwijzen. Er komt binnenkort een gezamenlijk verkiezingsprogramma dat aan de samenleving gepresenteerd zal worden.
- Getuige ontkent dat er meerdere klachten waren over seksuel…..
- Politie Rijsdijk pakt twee verdachten van diefstal op..
- Minister Raghoebarsing: “Het blijft passen en meten”..
- Tweedaagse cursus corporate governance in Suriname..
- Ministerie van Volksgezondheid heeft Denguevirus onder cont…..
- STVS-medewerkers klagen bij vicepresident Brunswijk over on…..
- EBS belooft snelle inhaalslag na gaslevering vertraging..
- Rijstboeren in de steek gelaten: Belofte van steun is niet …..
- Uitstel vermogensregistratie vertragingstactiek in strijd t…..
- Suriname zou kunnen leren van politiek systeem van Zwitserl…..
- Korps Politie Suriname sollicitatie oproep..
- ‘Biza-minister Landvreugd stemt in met teruggeven perceel P…..
- Surinaamse karateka’s heersen in ABC Open..
- VN-rapporteur noemt Nederlandse politici lafaards..
- Landvreugd geeft perceel terug aan de Staat..
- Tuinbouw biedt mogelijkheden kanszoekende jongeren Commewij…..
- Amnesty: Kinderen in Haïti slachtoffer van gruwelijk bendeg…..
- Werknemers STVS op de stoep bij de vicepresident..
- Lijsttrekker A20/DOE Andrew Baasaron: ‘Ik ben in de politie…..
- Personeel Meteorologische dienst ontevreden..
- Energievoorziening bevindt zich op een kritiek punt..