Voormalig first lady Ingrid Bouterse, kandidaat voor De Nationale Assemblée (DNA) namens de Nationale Democratische Partij (NDP), heeft tijdens een ressortmeeting in Tammenga fel uitgehaald naar politieke tegenstanders. Volgens haar is er sprake van een gerichte campagne van karaktermoord op de partij en haar voormalige regeringsfunctionarissen.
In haar toespraak riep Bouterse de aanwezigen op zich niet te laten misleiden door beschuldigingen over financieel wanbeleid. “Ze zeggen dat wij al het geld hebben opgemaakt, maar toen zij aantraden, konden ze gewoon doorgaan. Waar kwam dat geld dan vandaan? Laten we slim zijn. We hadden wél kasreserves,” aldus de NDP-kandidate. Ze benadrukte dat er bewust verkeerde beelden worden gecreëerd om de partij in diskrediet te brengen.
Ze spoorde partijleden en veldwerkers aan standvastig te blijven in gesprekken met de achterban. “Misschien kun je niet op alles antwoorden, dan verwijs je naar je coördinator. Maar verzwijg niets. Laat het maar zien zoals het is.”
Persoonlijke aanvallenVolgens Bouterse proberen politieke opponenten kiezers te misleiden door te suggereren dat er onverantwoord is omgesprongen met staatsmiddelen. “Ze doen alsof het om verkiezingsuitgaven ging, maar het ging helemaal niet om kasreserves zoals zij beweren,” stelde ze. “Deze mensen zijn vreselijk bezig met karaktermoord. En dat moeten we niet zomaar laten gebeuren.”
Bouterse ging ook in op persoonlijke aanvallen die haar richting uit zijn gegaan, waaronder de zaak rond de zogenoemde diamantroof. “In 2020 heb ik die zaak gewonnen. Ik heb een advocaat in Nederland in de arm genomen en een zaak gevoerd,” verklaarde ze.
Hoewel ze benadrukte geen rancune te koesteren, vond ze het belangrijk om bepaalde misvattingen recht te zetten. “Ze is intussen overleden. Het is niet de bedoeling om haar zwart te maken. Maar ik wil het wel zeggen, want ze beginnen weer met karaktermoord. Ze vertellen dingen die niet waar zijn.”
- Polikliniek Calcutta na 30 jaar gerenoveerd en opgeleverd..
- President bespreekt onopgeloste vraagstukken met veiligheid…..
- Verbodsrichtlijnen voor tabaksreclame officieel gelanceerd..
- President Santokhi evalueert voortgang afspraken met veilig…..
- Regering investeert miljoenen in logistiek materieel voor p…..
- Ketura Margaret: ‘We zijn één stap dichterbij de finale…..
- LVV verzorgt moestuintraining aan zorginstellingen..
- VERONTRUSTEND VEEL KIESGERECHTIGDEN ZONDER GELDIGE E-ID..
- Politie, dc’s en OW krijgen voertuigen en zwaar mater…..
- OptSu beschuldigt regering van misleiding rijstboeren..
- Stichting Prasoro mist steun: overheid blijft achter met 1 …..
- Fontein Valliantsplein omgedoopt tot Yogh-fontein..
- SVV tweede volleybalfinalist vrouwen U-21 klasse..
- ‘Immortal’ Eersel houdt Nicolas af van wereldtitel..
- Caricom-voorzitter legt pijnpunten nieuwe handelstarieven v…..
- President Santokhi evalueert met veiligheidsbonden: Elf van…..
- OPTSU: regering misleidt rijstboeren opnieuw..
- Masker NDP valt bij de poging het merk Bouterse te verzilve…..
- Canadese expert biedt technische ondersteuning aan CIP..
- Leidinggevenden Belastingdienst volgen management en leider…..
- VLS ondertekent gedragscode CCK en IRIS: ‘Verkiezingen moet…..