PARAMARIBO — De bedoeling van de informele bijeenkomst die president Chandrikapersad Santokhi vrijdag heeft gehad met vertegenwoordigers van Surinaamse veiligheidsdiensten was volgens de Communicatiedienst Suriname (CDS) om waardering uit te spreken voor hun werk en om in een open sfeer te luisteren naar hun ervaringen. Het staatshoofd benadrukte het belang van regelmatig overleg met deze actoren om gezamenlijk oplossingen te zoeken voor veiligheidsvraagstukken en knelpunten in de uitvoering van hun taken.
Tijdens het gesprek met leden van het Korps Politie Suriname, het Nationaal Leger, het Korps Brandweer Suriname en de Militaire Politie werden verschillende knelpunten aangehaald, waaronder tekort aan transportmiddelen, achterstallige bevorderingen en structurele problemen binnen de diensten. Santokhi hield hen voor zich bewust te zijn van de uitdagingen waarmee ze kampen.ADVERTISEMENT
“U kunt een bijdrage leveren om dit land mooier te maken door goede keuzes te maken voor je land, jezelf en je nageslacht”President Santokhi
Hij onderstreepte het belang van niet alleen materiële ondersteuning, maar ook van erkenning, betrokkenheid en goede communicatie. Met amper twee weken te gaan vóór de verkiezingen beloofde de president de punten van de veiligheidsdiensten mee te nemen in verdere beleidsvorming. Hij zei de aangehaalde zaken serieus te nemen.
Volgens de CDS moedigde Santokhi de aanwezigen aan om door middel van positieve keuzes bij te dragen aan de ontwikkeling van een beter Suriname. “Wij willen een mooi land en u kunt een bijdrage leveren om dit land mooier te maken door goede keuzes te maken voor je land, jezelf en je nageslacht.” Zijn adviseur Humphrey Tjin Liep Shie en VHP-assembleelid Reshma Mangre namen deel aan het informele gesprek van vrijdag.
Adviseur Humphrey Tjin Liep Shie (l) en VHP-assembleelid Reshma Mangre (r) waren ook aanwezig bij de informele ontmoeting. [: kabinet van de president]
- Zorgcrisis bij Esther Stichting houdt aan..
- Koop of verkoop oproepingskaart is strafbaar..
- Annand Jagesar waarschuwt voor risico’s bij olie-exploitati…..
- Tyrone Spong verliest bij rentree..
- De Paradox van het Denken en de Macht (4)..
- Brunswijk baseert groei ABOP op aantal mensen dat zijn kabi…..
- Veertig participeren in cursus Sportadministratie..
- Stemmen bij volmacht alleen onder strikte voorwaarden mogel…..
- Kwijtschelding schulden van burgers aan SWM in Vredenburg..
- Man mishandeld en beroofd door gewapende verdachten in Comm…..
- Strikte regels voor stemmen bij volmacht..
- Suriname zet in op export biologisch geteelde ananas: ‘We z…..
- Verdachte milieuverontreiniging Stuwmeergebied voorlopig op…..
- Oud-president Wijdenbosch wordt zaterdag begraven..
- Kort geding over CHof-uitspraak auteursrechten ingetrokken..
- Bewoner en kleinkinderen ontsnappen aan woningbrand..
- Kelvin Koniki wordt morgen toegelaten tot De Nationale Asse…..
- Personeel PCS weer aan het werk na uitbetaling achterstalli…..
- 3 G: ‘Groei-Geld-Geef; Failliete politiek in ontwikkelingsd…..
- Chas Mijnals dient klacht in tegen Alice Amafo bij PG..
- Ramdin verwacht goede samenwerking met eerste vrouwelijke a…..