PARAMARIBO — De bedoeling van de informele bijeenkomst die president Chandrikapersad Santokhi vrijdag heeft gehad met vertegenwoordigers van Surinaamse veiligheidsdiensten was volgens de Communicatiedienst Suriname (CDS) om waardering uit te spreken voor hun werk en om in een open sfeer te luisteren naar hun ervaringen. Het staatshoofd benadrukte het belang van regelmatig overleg met deze actoren om gezamenlijk oplossingen te zoeken voor veiligheidsvraagstukken en knelpunten in de uitvoering van hun taken.
Tijdens het gesprek met leden van het Korps Politie Suriname, het Nationaal Leger, het Korps Brandweer Suriname en de Militaire Politie werden verschillende knelpunten aangehaald, waaronder tekort aan transportmiddelen, achterstallige bevorderingen en structurele problemen binnen de diensten. Santokhi hield hen voor zich bewust te zijn van de uitdagingen waarmee ze kampen.ADVERTISEMENT
“U kunt een bijdrage leveren om dit land mooier te maken door goede keuzes te maken voor je land, jezelf en je nageslacht”President Santokhi
Hij onderstreepte het belang van niet alleen materiële ondersteuning, maar ook van erkenning, betrokkenheid en goede communicatie. Met amper twee weken te gaan vóór de verkiezingen beloofde de president de punten van de veiligheidsdiensten mee te nemen in verdere beleidsvorming. Hij zei de aangehaalde zaken serieus te nemen.
Volgens de CDS moedigde Santokhi de aanwezigen aan om door middel van positieve keuzes bij te dragen aan de ontwikkeling van een beter Suriname. “Wij willen een mooi land en u kunt een bijdrage leveren om dit land mooier te maken door goede keuzes te maken voor je land, jezelf en je nageslacht.” Zijn adviseur Humphrey Tjin Liep Shie en VHP-assembleelid Reshma Mangre namen deel aan het informele gesprek van vrijdag.
Adviseur Humphrey Tjin Liep Shie (l) en VHP-assembleelid Reshma Mangre (r) waren ook aanwezig bij de informele ontmoeting. [: kabinet van de president]
- Particuliere huisartsen versterkt in eerstelijnszorg..
- 51-jarige fietser laat leven na aanrijding..
- 51-jarige fietser overlijdt dag na te zijn geschept door au…..
- Mangre pareert kritiek op benoeming bij Havenbeheer: “Ik he…..
- Suriname gastheer 45e Lions District Convention..
- 38 gecontroleerde voertuigen te De Nieuwe Grond hadden met …..
- Verdachte milieustrafzaak vrij; OM gaat door met onderzoek..
- NPS reageert op beschuldigingen over onder andere zeegrens..
- Promotieonderzoek legt verband tussen mishandeling en ontwi…..
- Opnieuw chaos bij Esther Stichting: bewoners aan hun lot ov…..
- President Santokhi opent 45e Lions District Convention in S…..
- Artiesten moeten first time voters aanmoedigen te gaan stem…..
- Black voert vrouw van collega onder valse voorwendsels weg..
- Burgers kleden zich ten onrechte als militair – OPTSU eist …..
- Getuige strafzaak politieagenten Pikin Saron weer niet vers…..
- Werknemersbond en Security Alliance liggen met elkaar overh…..
- Misvattingen rond het presidentskandidaatschap binnen de ND…..
- DA’91: ‘Onderwijs sleutel tot ontwikkeling Suriname’..
- Verontrustend en afkeurenswaardig: OPTSU-propagandist aange…..
- Kabinet Santokhi heeft financiële val gelegd voor volgende …..
- OBBS legt schoolvervoer per direct stil: Financiële problem…..