Shanika Symor en Randjiv Sunderpersadlall, twee Surinaamse influencers, zijn vandaag naar India vertrokken om deel te nemen aan een speciaal uitwisselingsprogramma, georganiseerd door de Indiase overheid: “Familiarization Visit of Content Creators of LAC Countries.”
Het programma heeft als doel de banden tussen India en de landen uit Latijns-Amerika en het Caribisch gebied (LAC) te versterken via culturele uitwisseling en samenwerking met invloedrijke content creators. In totaal nemen 24 influencers uit 12 verschillende LAC-landen deel aan deze bijzondere reis.
De delegatie zal een tour maken door de Indiase deelstaten Rajasthan, Delhi en Mumbai. Tijdens dit bezoek maken zij kennis met de rijke Indiase cultuur, geschiedenis en bezienswaardigheden, en zullen zij hun ervaringen delen met hun volgers op sociale media.
Gedurende het verblijf verblijft de groep in drie verschillende vijfsterrenhotels. Alle kosten van de reis – inclusief accommodatie, transport en activiteiten – worden volledig gedragen door de Indiase overheid.
Deze culturele uitwisseling biedt niet alleen kansen voor internationale samenwerking en zichtbaarheid, maar vormt ook een brug tussen India en Suriname op het gebied van kunst, media en cultuur.
- Korpsleiding: ‘Uitspraken Van Dijk-Silos zijn ongefundeerd,…..
- Suriname, jouw tijd is nu!.
- Starnieuws terug online na technische storing.
- Tsang keert terug in regering: Nieuwe minister OWRO.
- WILLEM CAMPAGNESTRAAT OOK STUK..
- Akkoord EU en VS: Amerikaanse importheffingen van 15 procen…..
- Jah Hands Baas slaat bredere muzikale weg in met nieuwe sin…..
- Stephen Tsang wordt minister van Openbare Werken..
- Stephen Tsang keert terug als minister van Openbare Werken..
- Gracia Ormskirk: “Dirk Currie is deskundig genoeg om minist…..
- Lijk geborgen van 40-jarige bootsman..
- Regering gaat zich inzetten voor SLM en luchtvaartsector..
- LAST MINUTE WOEKER..
- Tienden..
- Tienden..
- Duizenden wachten op voedsel, kinderen sterven aan honger i…..
- Ronald Snijders brengt single uit in verband met 50 jaar Sr…..
- Volksgezondheidsdirecteur: Inzetten van gezondheidsassisten…..
- NIEUWKOMERS..
- Shemar Rier pleit voor herinvoering van Jeugdparlement..
- Wan Okasi: ‘Moeilijke economische situatie geen excuus mens…..